Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujnik zasysanego powietrza prosze o pomoc


nicko999

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę was o pomoc czy w audi a4 b5 1.6 rocznik 94/95 jest czujnik zasysanego powietrza? rozebrałem przepływomierz i w środku nie widać a dowiedziałem sie jeszcze,że może być koło przepustnicy.Hmm zadzwoniłem do mechanika i powiedział,że nie ma ale dziwi mnie ta kostka:

http://i48.tinypic.com/2emd4hu.jpg

proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież "czujnik zasysanego powietrza" to nic innego jak przepływomierz a co to za wtyczka to nie wiem bo nie mam 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co pokazałeś to wiązka do przepustnicy, czujnika temp. zasysanego powietrza w tym silniku brak i zawsze będziesz miał na VAG-u 19,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten motor i nie ma nic takiego jak czujnik powietrza jest przepływomierz powietrza a to co pokazałeś to wiązka przewodów od silnika krokowego, czujnika otwarcia przepustnicy ect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego ADR nie posiada bo chyba nie rozumie? Albo jestem głupi... Nie posiada przepływomierza??? O czym Ty piszesz kolego... Oczywiscie ze posiada. Uff...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiecie

chciałem kupic chip box cyfrowy do a4 b5 1.6 101km i podnosi moc bo kolega w 1.8 miał i miał jakies 17km dodatkowe

lecz pisze u nich czip pasuje do aut w których jest czujnik zasysanego powietrza a był on montowany od 96r tak więc do 1.6 adp i 1.8 adr(jaka starsza wersja 95) nie ma tego.Przepływomierz ok ale w nim powinien być czujnik a w srodku nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli chodzi o chipbox.. panie nie kupuj tego bo zwalisz sobie slnik a poza tym do 1.6 sie go nie oplaca zakladac bo mocy nie przybędzie nawet o 5KM..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie przeraża stopień debilizmu ludzi którzy coś takiego kupują :kwasny: Jeśli tacy chodza obok nas po ulicach to ja zaczynam sie obawiać o ten świat. Reklama dźwignia handlu więc niedługo zaczną sprzedawac gówno w papierku po cukierku a ludzie to kupia bo w Japoni i USA juz dawno to było hitem :facepalm:

Tak samo jak wszystkie te Modyfikatory i magnetyzery :decayed:

Żal i nic więcej.

A Ty kolego jak chcesz w cudowny sposób więcej mocy w 1.6 to obyś się obudził w porę i nie zasilił tej grupy dupogłowych :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...