Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż Haka do Audi A4 B6


tomas2012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczy

zdecydowałem się zamontować oryginalny hak holowniczy który już zakupiłem i zamontowałem ale niestety nie mam modułu haka bo nie wiem jaki powinien być tj. potrzebuje numer części znalazłem kilka na allegro ale nie jestem pewien że to jest do mojego auta poniżej linki.

VW AUDI A4 01 - 09 Moduł Sterownik Haka 8E0907383A (2636943629) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

AUDI A4 A5 STEROWNIK MODUL HAKA 8K0907383B (2625735221) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

8E0907383C MODÓŁ HAKA (2702045365) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

prosiłbym również o wszelkie informacje co jeszcze będę potrzebował tj. jaką wiązkę(jaki numer) i jeżeli ktoś posiada jakiś schemat co gdzie i jak zamontować?

za pomoc dziękuje z góry

---------- Post dopisany 12-10-2012 at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany 11-10-2012 at 09:57 ----------

????????

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:27 ----------

????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

niestety temat montażu haka jest dość słabo opisywany na forach. Przechodziłem ten temat jakieś pół roku temu i mogę powiedzieć, że o ile zakup modułu to prosta sprawa (mam na sprzedaż jakby co :)) to zakup ori wiązki to już nie takie proste. Najlepiej byłoby zakupić komplet wiązka + moduł i hak i tak też zrobiłem. Okazało się jednak, że owszem hak pasował i wiązka również tyle, że nie była oryginalna a więc za nic nie można było podłączyć modułu. Tak więc wiązka została przerobiona w taki sposób aby obejść się bez modułu. Zawsze zostaje zakup modułu wraz z wiązką nie oryginalną - jest tego trochę na allegro ale ceny są dość wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości, jak jest wiązka podłączona? jakieś zasilanie + CAN czy coś więcej leci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tak podejrzewalem właśnie, że moduł robi za rozszerzenie mce

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się ogarnąć temat ma schemat i wszystko co potrzebuje do montażu, jak by ktoś potrzebował pomocy przoszę pisać na PW

Mógłbyś mi podesłać schemat wtyczek do modułu haka 8E0 907 383, mam założony hak Brink i padł mi moduł i tak sobie pomyślałem że mógłbym założyć oryginalny.

Zobaczyłem że mam tą jedną wtyczkę 14-pinową przy instalacji taka sama co idzie do oryginalnego modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś z was jaką średnicę ma przewód czerwono zielony przylaczany do bezpiecznika chyba 87 pod modułem mce? Czy on był gruby tak jak plusowy czy raczej cienki. Pytam bo u mnie w ori wiązce nie występuje czerwony z zielonym paskiem tylko szary z zielonym paskiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


gruby tak jak plusowy czy raczej cienki.

gruby 2,5 mm2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...