Skocz do zawartości
IGNOROWANY

tłumik końcowy z 2.7 S4 do 1.8T


devon00

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko ok, ale tlumik z s4 jest zupelnie inny niż ten w ośce, jakbyś miał Q to by podszedł bezproblemu jako zamiennik - mowa oczywiście o B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucfoty bo ja nie wyobrażam sobie wepchnąć tłumik quattro do ośki, gdzie co i jak..... wnęki w podłodze na nie są zupełnie gdzie indziej w tych dwóch samochodach

Wysłano z HTC EVO 3D X515m z użyciem Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze nie widziales jak twoj wydech wyglada w porownaniu do tego co kupiles?:P

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

Tłumi tłumnik wydech Audi a4 1.9 TDI kombi Avant (2715836164) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

wydech audi a4 b5(95-01) quattro 1.9tdi (2722073293) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

tu masz porownanie, zobacz gdzie pucha zaczyna sie w osce a gdzie w q, końcowa, pozatym wieszaki są w ogóle gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odświeżę temat:

wydech z s4 coś da, jeśli go założę do 1.8t Q ? Mogę być w posiadaniu części wydechu od siatki do końcowego, a DP bym gdzieś wyspawał.

Ma to jakikolwiek sens ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech od S4 jest na większych rurach niż 1.8t Jeżeli dorobisz sobie rurę od turbo do tłumika środkowego to będziesz miał tanim kosztem wydech 2.5cala ;) Po takiej zmianie będziesz miał głośniejszy wydech...

Edytowane przez Pawel_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak myślałem właśnie, dzięki za odpowiedź ;)


odświeżę po raz kolejny. Ktoś mi jest w stanie podać rozmiary wydechów w s4 i w 1.8t ale AJL w wersji sport ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanko czy tłumik końcowy z audika z 2001r bedzie pasował do 1997? silniki tej samej pojemności? Różnica przed liftem a po lifcie jakaś jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak myślałem właśnie, dzięki za odpowiedź ;)

odświeżę po raz kolejny. Ktoś mi jest w stanie podać rozmiary wydechów w s4 i w 1.8t ale AJL w wersji sport ?

Jak mnie pamięć nie myli 1.8T 55mm a S4 ma 2.5" czyli około 64mm mogę jutro sprawdzić na tłumiku z S4

Edytowane przez Pawel_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...