Skocz do zawartości
IGNOROWANY

panel od nawigacji


pedros2009

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chce kupić ten panel, ponieważ mój jest ostro zjechany, i znalazłem na allegro dwa w dobrym stanie, tylko kto się orientuje czy będzie pasował, nie ma żadnych niespodzianek przy wymianie ?? Bo szczerze nie mam pojęcia, i czy łatwo to wymienić bo nie wiem czy kupować.

AUDI A4 B6 B7 PANEL STEROWANIA NAVI NAV NAWIGACJĄ (2692827148) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i drugi

Audi A4 b6 b7 sterowanie nawigacja przelacznik (2724973493) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odchylasz dekielek obok ręcznego , i wypychasz panelik od dołu , wpinasz kośtke w nowy i work:wink: tylko bier ten 2 bo ten 1 zajechany:thumbdown:

chyba że chcesz same przyciski:naughty: oddam za 40:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ten będzie pasował ?? Bo to od B7, z góry niby wszystko tak samo ale nie widać z pod spodu naklejki także kto wie czy od B7 będzie pasować ??

Panel Przelacznik Navigacji Nawigacji Audi A4 B7 (2704018421) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

bo ten widać że stan bardzo dobry, Ja potrzebuję cały, bo zacząłem sam kombinować i zrobiłem jeszcze gorzej niż miałem :/

---------- Post dopisany at 15:45 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ----------

a masz same przyciski ?? w jakim stanie??

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ----------

jak by były w eleganckim stanie to bym wziął ale za 30zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli wczesniej orginalnie nie był zamontowany ten panel to można go jakoś podłączyć, jest poprowadzona wiązka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...