Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Cieknący wąż od pompy wspomagania


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Od prau dni ubywa mi plyn od wspomagania kierownicy pomysalem ze to pompa lecz dzis na kanale zobaczylem ze gruby wąż osłonięty gumowa oslona ktory dochodzi bezposrednio do pompy cieknie i jest pozaginany w 2 miejscach bede musial go wymienic tylko teraz pytanie gdzie moge dostac takiego węża i jako powiedziec w sklepie o co mi chodzi moze ktos z was wiec co to za waz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie chcialem opisac ten sam problem.. u mnie nieszczelnosc jest w miejscu gdzie waz od wspomagania wczepiony jest w "trzymak" czyli taki hak ktory go trzyma zeby nie dyndal :rolleyes:

Ile taka wymiana moze kosztowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak oryginał drogi to trzeba poszukac coś podobnego

podorabiać końcówki i po temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i tak sie da:) ale na allegro znalazlem urzywke za 40 zł jutro bede wiedzial ile nowy kosztuje to dam znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, miałem taki sam problem.. Nowy wąż w ASO do 1.8T, łączący pompe z maglem to koszt ok 650 zł :(... Dorabianie przewodu nic nie da :thumbdown:,przerabiałem to, było do kitu :(.... W orginalnym przewodzie są zawory utrzymujące odpowiedni ciśnienie tzn. kryzy, plus chłodniczka płynu do wspomagania :(.... po załorzeniu dorabianego przewodu, pompa wyła jak dzika, i nie było ćisnienia :)... Może komuś innemu się powiedzie :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(.... W orginalnym przewodzie są zawory utrzymujące odpowiedni ciśnienie tzn. kryzy,

nic tam takiego nie widziałem

ten przewód to nie żyła w organizmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie chyba nie mowimy o tym samym węzu z tego co ja widzialem to zwykla guma tyle ze ma na sobie jeszcze jadna gume i dwie koncówki po bokach na allegro kosztuje grosze i nie mozliwe jest by cena byla 650 zł to caly uklad wspomagania tyle kosztuje 1cecd10ff2df0112.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mówimy o tym wężu :)... Też byłem zdziwiony tą ceną w ASO:no:.. W Twoim wężu widze tylko dwa zgrubienia, a w moim były cztery :)... Co prawda mnie kosztowała używka 100 zl :confused4:, no ale na razie chodzi :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja zajmuję sie dorabieniem węży w Łodzi i musze powiedzieć, że nie każdy kto regeneruje węże przekłada te kryzy i zaworki ja to robie od czterech lat i jeszcze nikt nie powiedział że mu pompa wyje nawet chłopakom z forum już dorabiałem i też byli zadowoleni koszt regeneracji takiego przewodu to 80zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...