Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przewód wspomagania z B6 jest taki sam jak B5?


tolek85

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Musze wymienić przewód wspomagania, bo mi strzelił i mam wyciek.

Kolega z forum sprzedał mi przewód z B5, twierdząc, że to ten sam co do B6.

Chciałbym się upewnić, czy taka jest prawda.

Drugie pytanie jest takie, czy w przewodzie jest jakiś ogranicznik ciśnienia? Tzn mój pęknięty dałem do zakucia i zakuli mi nowy wąż. Natomiast po wymianie układ się dziwnie zachowuje, a raczej ma dziwne odgłosy. Myślałem, że magiel mi się zatarł i go wymieniłem. Po wymianie objaw identyczny: słychać buczenie i piszczenie przy pedałach przy skręcaniu. Sama pompa jest cichutka.

Poniżej przykładowe foto przewodu wspomagania:

AUDI A4 B6 b7 przewód wąż przekładni wspomagania (2749031801) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

chodzi o ten ze spiralką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wymieniałem w Swojej B5 ten wąż wspomagania i wyglądał on tak samo jak ten z linku.

Na przewodzie jest zwężka a po zakuciu nowego bez tej zwężki wielu pisało,że im wspomaganie wydaje dziwne odgłosy,buczy huczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam dokładnie takie objawy. W sobotę go zmienię i dam znać czy hałasy ustały.

Mam tylko wciąż dylemat, mianowicie mam przewód od B5. Nie mam pewności, czy to jest ten sam co od B6. Jak wykręcę, to się dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu regenerowałem przewód do a4 b5 w jednej firmie i zrobili tak jak fabryka czyli wstawili na nowym weżu tak zwany dławik który ogranicza cisnienie bo tak jest w oryginale i jest ok.A w moim pasku tez to robiłem tylko w innej firmie wstawiali weza i nie wstawili tego elementu i troszke mi przez to hałasuje jak kręce kiera wiec to jest przez brak tej zweżki na wężu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...