Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czerwone zegary - wymiana na białe


MAx

Rekomendowane odpowiedzi

MAx, ja nie probowalem ale jakies 30 minut temu czytalem o przerobce czerwonego na bialy. Tak jak to jest w nowszych Audziorkach.

Przerobka polegala na usuniecie zaroweczek i zdrapaniu czerwonej farby w miejscach gdzie przebija swiatlo i zamontowaniu kilku diud z tel.

Sadze, ze kolory sa rozne wiec mozna sobie dobrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieski widziałem na desce w VW Passacie. Według mnie moja deska wygląda ładnie w tej ognistej czerwieni ;) W ogóle podoba mi się czerwony kolor w Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wszystkich autach z ktorymi mialem do czynienia do tej pory to zewnetrzna czesc zegarow (skladajaca sie z 3 warstw czarna, polprzezroczysta,czarna) odpowiadala za kolor podswietlenia. w zadnym wypadku nie byly to zarowki.

...chyba ze sie myle i w audi jest inaczej

ale wystarczy wlasnie wymienic ta warstwe (dostep na allegro pelny, w roznych kolorach podswietlenia jak i tla zegarow) skomplikowane to nie jest...

co do kolorow, to

bialy - jest idealny,

czerwony - przy trasach xxx km meczy oczy,

niebieski - po dluzszym czasie da sie przyzwyczaic ale za bardzo przyciaga wzrok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pet3r, ma rację climatronik i kokpit maja na czerwono podświetlanie (oczywiście do 99r) bo jak juz zegary na biało to już cale podświetlenie : regulacja nawiewu itd na biało wtedy całośc by pasowała ale ile to roboty ?!. Ale są gusta i guściki hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak juz zegary na biało to już cale podświetlenie : regulacja nawiewu itd na biało wtedy całośc by pasowała

no niestet pomylka...cala reszta jest na czerwono...nawiewy klimatronic itd :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie foto po przerobce: http://img220.imageshack.us/img220/5081/dscn9732qw9.jpg tylko, ze fotka nie odzwierciedla rzeczywistosci bo na zywca wyglada podobno o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rynku sa takie diody- dostepne nie koniecznie na allegro (drogie) ale w kazdym sklepie z art ekektronicznymi i tam mozna dosatac takie duze diody ok 10mm srednicy idealnie zastepuja te szklane bagnetowe zaroweczki od podswietlenia, ni egrzeja sie wiec sa idealne.Wystepuja w różnych kolorach.

W motorze zastapiłem zaroweczki zwykle i jest super.

Nie wiem jak to w Audi jest rozwiazane czy jest ta folia jak piszecei czy zarowy w toyocei kiedys mialem te zaroweczki w takich zielonych koszulkach.

Mi te czerowne jakos nei lezy przyciski ok, chcial bym zmienic tylko same zegary.

W A6 cos zaraz po 2000r chyba C6 jest taki niebiski ale nie taki ostry jak w VW tylko taki, zimny stalowy, xsenonowy czy jak kto che wyglada boska jak dla meni w porownaiu z ta czerwienia no ale de gustibus non disputandum est :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzyn, wlasnie wczesniej gostek zrobil w miejscach starych zarowek i wyszlo punktowo, a to jest do okola zrobione. Co do zegarka to ma poprawaic.

Mi tez sie biale podoba. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzyn, nie tylko. :lol:

PS.

Podobno miales isc spac. :twisted:

Juz sie uzalezniles gorzej niz od bialego. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wygladaja w oryginale (A4 B5 po drugim lifcie)

sa sliczne :twisted:

Obrazek

Białe jest piękne :mrgreen: Na czerwone napatrzyłem się już w starej, poczciwej 80-tce. Chociaż po przesiadce nie rzuciło mi się to w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikuś, co zrobic...uzaleznia ;) bay ;)
Białe jest piękne
a jakby tak zrobic podswietlenie na czrno ;) sorki za OT

To może w ogóle nocą jeździć bez światel - nie bedzie potrzebna żadna przeróbka :razz:

KOńCZę OT (chyba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...