Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tuleja wachacza.


Zbyszek_7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam wyrobioną gumę w tulejii w wachaczu dolnym(banan). Czy można dokupić samą tą tuleję i przełożyć czy trzeba cały wachacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro są firmy co regenerują zawiechę to myślę że i taką tuleję da radę wymienić.Pytanie tylko czy się opłaca?Dobra tuleja pewnie trochę kosztuje,a dołożysz więcej to masz cały wahacz nowy i na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe tuleje Lemfordera kosztują ok 50zl. Nowy wachacz to koszt o 300zl wyższy więc się opłaca właśnie bardzo. Z wachacza normalnie się wybija te tuleje i wprasowuje nowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mechanik który stwierdził wyrobioną gumę przy wahaczu powiedział że trzeba cały wahacz wymienić. Ciekawe co powie jak kupie tuleje i każę mu tylko je przełożyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim kupisz, to dokładnie sprawdź końcówki gałek na wahaczach, żebyś na darmo tulei nie wymienił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o te gałki, z drugiej strony wahaczy, bo wiesz jak to z mechanikami, może nie dokładnie sprawdził, zmienisz tuleje a okaże się że będzie dalej stukało bo gałki były wybite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tych gałek nie da się wymienić tak samo jak tuleje?

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

bo itak byłoby taniej niż cały wachacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuleje jak najbardziej mozna wymienic. ja kupilem najtansza podrobe w celu sprawdzenia jej zywotu. 30 tkm i teraz dopiero ma luz. rok jezdzilem. tuleja 20 zl mnie kosztowala. mysle ze mnie ma co tez drogich pchac bo jak sie skonczy sworzen to szkoda tulei a wyprasowac ja i jeszcze raz wrasowac to chyba juz nie bedzie tak dobrze. a z z wachacza ktory juz mial tuleje wymieniana mozna drugi raz wprasowac nowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacyś spece od regeneracji wahaczy to wymieniają, ale ja bym się bał później jeździć na wahaczach po takiej ingerencji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zaklad w Katowicach ktory to robi. Koszt podobny do zakupu MSow.... gwarancja 6 miesiecy, galy padaja do roku..... szkoda kasy i nerwow....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w lbn tez gosciu robi nie wiem jak z zywotnoscia. zaprasowuje sworznie na nowo ale nie wiem jak dokladnie to on robi czy nowe wklada czy jak. ja myslalem ze dzisiaj tuleja do wymiany tylko bo miala maly luz ale po wykreceniu wahacza sworzen caly rozpierniczony latal jak szmata ;p poszedl nowy wahacz do bryki ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie mieliscie objawy wyrobionych tulei gumowych????:) samochod wam pływał po drodze? i na skrecie koło jak by bylo odkrecone????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo slychac wyrazne stukanie. jedz na scieszke to ci wyszarpia i bedziesz wiedzial czy to tuleja czy sworzen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...