Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nawigacja audi b6


Rekomendowane odpowiedzi

może napisz jaka to nawigacja? bo w B6 są 3 różne modele nawigacji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dokładnie podać gdzie sprawdzić

Najlepiej to daj fotkę :wink: NAVI jest ORI z 2001 roku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bns4 mapa dx Polska-Czechy na chomiku masz 2012/2013. Jak sciagniesz to przeczytaj instrukcje jak nagrać płytę bo przy tym zaczynają się schody. Ale idzie ogarnąć tamta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego podeslal bys link bo tu mi kilka wyskoczylo i nie wiem ktora sciagac z gory dzieki

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

TeleAtlas Poland Czech 2011 2012 DX.7z - auto mapy - michal.tomczak1 - Chomikuj.pl czy to ten link??

---------- Post dopisany 07-12-2012 at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany 06-12-2012 at 20:59 ----------

moze ktos wie jak to wypalic aby dzialalo?? bo ja nie daje rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej CloneCD z profilem do nagrywania płyt travelpilot. Prędkość zapisu najmniejsza z możliwych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się bawiłem w nagrywanie map do takiej navi (2011/2012) i dopiero za którymś tam razem udało się nagrać tak żeby to zadziałało. Strasznie kapryśny ten CD z Navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moglby ktos mi to krok po kroku napisac bo tam w instrukcji trzeba jakies rozszezenie dodac gdzies tylko ja tam nie mam z tego linka co wczesniej dalem sciagnelem i tam jest info jak nagrac moze mi ktos to jakos jasniej przedstawi z gory dzieki i sory ze zawracam d.. takim czyms jeszcze mam pyt odnosnie wyswietlania komunikatow na kompie tz jak przelaczam guzikiem to mam jakies spalanie na 100km jakis czas i tp moze ma ktos obrazkowa inst co za co odpowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego podeslal bys link bo tu mi kilka wyskoczylo i nie wiem ktora sciagac z gory dzieki

---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

TeleAtlas Poland Czech 2011 2012 DX.7z - auto mapy - michal.tomczak1 - Chomikuj.pl czy to ten link??

---------- Post dopisany 07-12-2012 at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany 06-12-2012 at 20:59 ----------

moze ktos wie jak to wypalic aby dzialalo?? bo ja nie daje rady

to co podałeś to stara mapa, najnowszą masz TUTAJ

można testować, po decyzji... zakup oryginału... polecam:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazalo sie ze mam w zmieniarce plytke z niemiecka mapa ale tez sie nie odpala jak wciskam start to pisze off map plytke wypalalem i nie trybi

a Ty przypadkiem nie masz napędu do navi w bagażniku po lewej stronie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie po lewej stronie

to co robiła płyta z mapami w zmieniarce, ja mam osobno zmieniarkę i osobno napęd baupunkta do navi, chodzi mi o to czy korzystasz z właściwego napędu do navi

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

koledzy mógł by ktoś wrzucić na chomika mapę PL-CZ 12-13 do BNS 4.2 (navi w fisie)? bo z tych beznadziejnych hostów nie mogę nic pobrać:/

byłbym bardzo wdzięczny,

wysłąłem ci na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazalo sie ze mam w zmieniarce plytke z niemiecka mapa ale tez sie nie odpala jak wciskam start to pisze off map plytke wypalalem i nie trybi

vartman3

kolego przecież to normalne że z niemieckiej mapy nic nie będzie, pewnie masz informacje że jesteś poza mapą i dlatego nic nie działa. Musisz mieć mapę PL i wtedy będzie ok.

A tak woli ścisłości to w bagażniku nie ma zmieniarki tylko zwykły napęd Audi Navigation. Wiem bo też mam i działa :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vartman3 kolego przecież to normalne że z niemieckiej mapy nic nie będzie, pewnie masz informacje że jesteś poza mapą i dlatego nic nie działa. Musisz mieć mapę PL i wtedy będzie ok.

z niemieckiej mapy bedzie tyle, że dowie się, czy navi jest sprawna i działa, bo jeśli napisze, że nie ten obszar, to chociażby będzie wiedział, że operuje własciwym napędem do navi

to w bagażniku nie ma zmieniarki tylko zwykły napęd Audi Navigation. Wiem bo też mam i działa

no jeśli sobie wsadził zmieniare do bagażnika, to co? A cały problem polega na tym, co robiła mapa germańska w zmieniarce:decayed:

A tak woli ścisłości
podaje Ci linka, tak dla poprawności, nie złośliwości!!:wink:Poradnia jzykowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opisz dokładnie, co robisz (jak uruchamiasz nawigację) tzn. gdzie wkładasz płytę, np. tą niemiecką i co robisz by tą płytę widział, z twoich poprzednich postów można się spodziewać, że twój kłopot jest w obsłudze, już w pierwszym poście piszesz że nie umiesz uruchomić, aaa i napisz jaka jest zawartość folderu z mapami nazwy plików i wielkość

pytam poważnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...