Skocz do zawartości
IGNOROWANY

nawigacja jak odzyskac-sprawdzic?


jrgbca

Rekomendowane odpowiedzi

witam.. policja odzyskala moje auto, jednak nie wiadomo ktora to moja nawigacja.. jak sprawdzic nawigacje rns-e z audi a4 b7 200 rok 2.0tdi BPW , ma ona jakies numery..

z gory dzieki za jakakolwiek odpowiedz;)

---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:14 ----------

*2006 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byla ORI na 100% . Taka kupilem od niemiaszkow razem z autem.. A widzialem ze maja to navi bo na zdjeciach z akt widac ja na siedzeniu, deski brak.. a teraz zamieszanie ze nie wiadomo ktora moja.. i sie troche wkurzam.. wydaje mi sie ze ktos sobie ja zawinal.. Dzieki za odpowiedz

---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:02 ----------

macie jakies pomysly jak dojsc do tego ktora moja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niech policjant weźmie nawi do łap i podjedzie z nią do ciebie

podłączysz i sprawdzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karte z kodem i nr ser. ? ale gdzie co i jak.. bo troche nie czaje.. bo wiesz ta navi jest u nich a deski nawet nie mam zeby to podlaczyc.. dzieki za odp

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

i teraz musze udowodnic ze to moja , ale jak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak..

druga opcja: jedziesz z papierami auta (ks. serwisowa, instrukcja z kodem od navi) o ile posiadasz, podłączas nawi z prostownika na stole i wbijasz kod. ta która ruszy z kodu to twoja :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak chyba zrobie ,dzieki:d ale wspolpraca bardzo ciezka, nie wiem czy mi pozwola.. Wiesz widzialem w aktach sprawy na zdjeciach mojego auta, ze jest wymontowana nawi i byla na siedzeniach.. A odbieram auto i jej nie ma. Takze nie wiem co o tym mam myslec.. Prosze kolesia zeby mi dal protokul z przekazania auta, co bylo w nim w srodku, to nie moze znalesc od 4 dni.. Takze chyba inaczej musze walczyc.. Maja tez silnik , ktory tez nadal sprawdzaja. ALe wkurzylem sie o ta nawi bo wydaje mi sie ze ktos sobie zawinal (i to napewno nie zlodzieje co mieli ta dziuple). Dzieki za odp ;) i wesolych !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to naprawde fart, że odzyskałeś auto :whistling:

ja pierdziu, chłopie co ty sobie myślałeś jak zobaczyłeś, że auta nie ma??? ja chyba bym sobie strzelił w łeb jakbym nie miał ubezpieczonego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt.. niektóre juz sie do niczego nie nadawaly, ogolnie same b7 i b6, pare a3

---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:01 ----------

ps a jak zobaczylem ze nie ma pod domem.. to troche sobie Przysiadlem hehe ;) nie no h.. doswiadczenie, ktore mnie meczylo naprawde dlugo. Ale pozniej juz sie pogodzilem, i od nowa zbieranie na nowy. A tu takie zaskoczenie znalezli, takze mialem farta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...