Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana Łączników stabilizatora A4 B5


ŁukaszA4s

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: jestem tu świeży :) no i z zapytaniem jak przebiega wymiana łączników stabilizatora ?

No i drugie pytanie jakie najlepiej kupić Łączniki ? jakiej firmy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wymiana jest prosta do odkręcenia po dwie śrubki na każdym łączniku,na pewno będą Ci zaraz polecać lema,kup jakieś ze średniej półki może być MS-cena około 20 parę pln sztuka,FEBI lub LEM od 50pln w górę sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ok Dzięki kolego :) jutro wezmę się za wymianę i zobaczymy jak to pójdzie z tą wymianą Pozdr.

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 10:38 ----------

2865206047.jpg

<br /><br />

Hm teraz dylemat koleś pokazał coś takiego :)

2865246575.jpg

I pokazał coś takiego Wybrałem ten 2 łącznik :) Czy dobrze wybrałem tak dla pewnosci?

Firma oczywiście FEBI Podobno dobra Kosz 40zł sztuka

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego i pierwszy i drugi pasuje.W pierwszym masz już gotową śrubę a do drugiego musisz Sobie dołożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybrałeś ten drugi rodzaj i jak widać jest różnica przy zakładaniu masz na jednym końcu łącznika szerszą tuleje, poszukaj na forum jest wątek jak je założyć, ja nie pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja myśle ze to szersze to ewa strona to będzie od lewej strony a jest rużnica jest prawy i lewy muszą się rużnić tu jest z lewej a tam będzie z prawej

---------- Post dopisany 11-01-2013 at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2013 at 21:42 ----------

No i po wymianie :) 50 zł w kieszeni:D jeden z łączników przy wyjeciu się rozsypał wypadł środek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...