Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B5 AHU]Zeszlifowane logo Audi na wahaczach Lemforder - o co chodzi?


Syriuss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Właśnie jestem w trakcie wymiany wahaczy. Zdecydowałem się na Lemforder'a, niestety wymiana odbędzie sie na "raty". :-)

Zastanawiam sie nad zakupem od gościa na Allegro, który ma z 450 pozytywów i zero negatywów - więc są powody by mu ufać....

Poprosiłem o lepsze zdjęcia (tak z ciekawości) ;-) i co zobaczyłem?

Zeszlifowane miejsce (chyba szlifierką kątową) na wahaczu. Zadzwoniłem do niego i

pytam: "Co tam jest zeszlifowane? Napis made in China?"

Odpowiedź: "Zeszlifowane logo Audi".

:shocked::chytry:

Pytam: "Dlaczego?"

Odpowiedź: Zawiła odpowiedź odnośnie praw do logo, coś o prawach autorskich itd...

Pytanie: Jest to jakiś przekręt czy naprwdę tak jest?

Modyfikacja:

Niechcę podawać linku Allegro (żeby nie było że reklamuję, albo podważam wiarygodność sprzedawcy), ale wystarczy wpisać "Lemforder Audi A4" :-) nie ma tam tego za dużo więc znajdziecie, a jeśli sie dobrze przypaczycie to nawet bez "lepszych zdjęć" można to zauważyć... tylko trzeba wiedzieć gdzie patrzeć - czego ja nie wiedziałem... Ale teraz już wiemy :) .

Dziękuję Wam - uspokiliście mnie - bo tak w sumie to ja je już kupiłem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest,zdaża się że orginalny towar londuje poza ASO . :) Jeśli dobra cena kupuj śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są ori części, sprzedawane poza siecią serwisów AUDI, jak masz okazję bierz bez obaw na pewno taniej niż w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak koledzy pisza.ja smigam na ori chlodnicy z zeszlifowanym znaczkiem :wink4: jak mozesz to podaj link do stronki to porownam sobie cenowo bo za tydzien tez szykuje mi sie wymiana w zawieszeniu.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz sie czym przejmowac. Rozkminialem temat przy okazji zakupu cewki zapłonowej do felicji ktora produkuje champion. I dowiedzialem sie wtedy ze jedna firma produkuje takie same elementy zarówno dla ASO jak i do sprzedazy normalnie w hurtowniach. Ale ze oni nie mają praw do posługiwania sie znaczkami skody/audi (które sa "nabijane" na wszystkich wyrobach bo wiekszosc bierze ASO) to łatwiej im jest zeszlifowywac takie znaczki niz robic inna partie bez znaczkow.

A podaj link do aukcji jak mozesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zadałem gościowi z allegro podobne pytanie i do tej pory cisza jak makiem zasiał ! Co ciekawe miał niby 5 kompletów i gdy sprzedał jeden komplet to jakoś po moim pytaniu aukcje zakończył przed czsem :mysli: i do tej pory go nie ma :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...