Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Rozrząd po raz kolejny


verpa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupilem moja A4 tydzien temu, pochodzi z włoch, w ksiazce serwisowej nie ma wpisu ze byl wymieniany rozrząd. Auto ma przejechane 129tys km. Jestem zaniepokojony faktem ze wczesniejszy właściciel nie zadbał o to. Prosze o porade, czy ten rozrząd sie nadaje do mojego modelu i co o nim sądzicie. Warto kupic? czy rozgladac sie za innym. http://allegro.pl/item384379319_rozrzad_a3_a4_a6_bora_golf_iv_passat_polo_1_9_td.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile mniej wiecej bym zapłacił u mechanika, nie w ASO ? wydałem prawie cała kase na samochod i niestety nie stac mnie na ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to żebys robił rozrząd w ASO tylko o to żeby kupić pewne części np. w Intercars.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam przejrzeć forum :

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t13499.0.html;highlight=rozrz%C4%85d+awx

(pierwszy link z szukajki)

Jak znajdziesz kogoś z dużymi zniżkami w jakimś sklepie motoryzacyjnym, to wyjdzie taniej.

Mooże się uda zmieścić w tych 400zł, do tego dolicz jakieś 300zł za wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mooże się uda zmieścić w tych 400zł, do tego dolicz jakieś 300zł za wymianę.

Ciężko będzie zmieścić się w tej kwocie.

Myślę, że musisz liczyć 450-500 zł + wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj w sklepie, dostaniesz paragon,a jak będzie coś nie tak to odmienisz , albo zwrot kasy. Nie stracisz kasy i czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem jakis sklep z czesciami Audi, jutro zadzownie i sie dowiem czy maja i ile by to kosztowalo. Boje sie jezdzic samochodem juz bo nie wiadomo kiedy padnie pasek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem rozrząd od kolegi z forum zgłoś się do TOM77 lub któregoś z zaufanych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto z Rzeszowa lub okolic robi dobrze rozrząd?

Słyszeliście coś o braciach Piotr i Paweł F. z Łąki??? Obaj pracują u Knapika i koło domu mają dobry warsztat.

Podobno są nieźli i chwile w tym siedzą. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób tak jak koledzy radzą - olej allegro. To nie 'chlapacze' tylko 'rozrząd' jak pierdzielnie to masz silnik do roboty - nie ma co na tym oszczędzać.

II sprawa - jeżeli kupiłeś auto z ks. serwisową i auto przy 129 kkm nie ma zrobionego rorządu ( ASO nie pominełoby tego wpisu ) to moim zdaniem i przebieg auta nie jest oryginalny. Co tym bardziej wskazuje na szybką wymianę rozrządu.

Zamów sobie w Intercars i będziesz miał spokój. Ja robiłlem w ASO Skody i za wszystko z robocizną zapłaciłem 1250 pln

a baraci P&P nie znam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisy w ks serwiswej koncza sie na 105k km a wymiana rozrzadu w krajach zachodnich to 120k km wiec mysle ze przebieg nie jest krecony. Znalazlem sklep z czesciami do Audi i VW w mojej okolicy, mysle ze kupie czesci od nich i zajade do warsztatu na montaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisy w ks serwiswej koncza sie na 105k km a wymiana rozrzadu w krajach zachodnich to 120k km wiec mysle ze przebieg nie jest krecony. Znalazlem sklep z czesciami do Audi i VW w mojej okolicy, mysle ze kupie czesci od nich i zajade do warsztatu na montaz.

kupiłem auto w kraju zachodnim ( DE ) i rozrząd wymienili tak jak być powinno czyli przy 91 kkm

być może ktoś to sobie odpuścił - tak czy siak podejmujesz ryzyko nie wymieniając go, oraz wymieniając go na tanich podzespołach pochodzenia allegro - jor czojs :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

ja mam a4 od kilku lat a kupilem ja jak miala roczek i przejechane okolo 15 tys km

caly czas jest sereisowana w ASO WV

piewszy raz rozrzad byl wymieniony przy 61000 a drugi przy 120000

a koszt wymiany wraz z pompa wody to okolo 2 tys zl.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kup w intercarsie... Ja popełniłem błąd kupując rozrząd na allegro. W opisie ładnie pięknie, po otworzeniu paczki okazało się że przysłano mi rozrząd do audi a3. Potem były problemy z wymianą go na właściwy bo sprzedawca twierdził że wysłał prawidłowy do audi a4 avant... Mnie wymiana paska rozrządu, rolek, napinaczy, paska alternatora i napinacza alternatora(prawie 450zł) kosztowało 1350zł... Z resztą czytałem w jednym z postów "na rozrządzie się nie oszczędza" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

słuchaj co do przebiegu jak auto było serwisowane to bryknij do serwisu lub zadzwoń podaj numer Vin i Ci powiedza jaki ma przebieg według serwisu, części do rozrządu także kup w serwisie np możesz oddac tara pompe płynu chłodzacego a za nowa zapłacisz połowe ceny, z całym szacunkiem ale jak było Cie stac na takie auto nie żałuj tych kilku setek na ori części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

słuchaj co do przebiegu jak auto było serwisowane to bryknij do serwisu lub zadzwoń podaj numer Vin i Ci powiedza jaki ma przebieg według serwisu

przez telefon - nie ma opcji

na miejscu tak ale nie za darmo :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...