Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Awaryjne włączniki awaryjnych/kierunkowskazów - gdzie kupić :) LIFT


Wujek141

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kilka dni temu odmówił mi posłuszeństwa " przerywacz " od kierunków, 3ci z kolei...

Zacząłem szukać, węszyć i udało mi się znaleźć nowy oryginalny w ASO, koszt to 196 zł z paroma groszami.

Widziałem też w inter cars, lecz był on o 30 zł droższy a i tak nie był to oryginał.

Moja rada, jeśli komuś też odmówi posłuszeństwa, a macie zamiar kupić używany, to moim zdaniem nie ma to sensu, tamte kupiłem za 50 i 80 zł a i tak się zwaliły :)

ASO udzieliła mi 2letniej gwarancji.

Piszę tego posta, żebyście wiedzieli, że w ASO nie ma tragedii z ceną, i że jest on osiągalny oraz że nie warto kupować używki które i tak za chwilę się zwalą.

Znalazłem też na allegro :

Oryginalny włącznik awaryjnych AUDI A4 1998-2002 (2990327765) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie naprawiłem i jakoś 2 lata chodzi bez zastrzeżeń :decayed: na forum, jeśli dobrze pametam jest manual co i jak, więc jeśli się da to warto spróbować a nie pędzić do ASO :wink: takie jest moje zdanie na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karin24 nie wszystkie rodzaje sie da naprawic :kwasny: mojego sie nie dalo a w ASO Wujek141 to drogo jakupywalem w pazdzierniku originalny na stronie Getem i zaplacilem jakos 140 zl :banan::banan::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie wszystkie :decayed: tak tylko zachęcam do dłubania a jak się nie da naprawić to człowiek wie przynajmniej jak co w środku wygląda :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy miałem b5 też sie popsuł, wykąpałem go w płynie do poprawy styków, postukałem i bez przekonania zamontowałem,

auto po kilu miesiącach sprzedałem ( nie ze względu na przerywacz) heheh u kolejnego właściciela śmiga do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karin24 nie wszystkie rodzaje sie da naprawic :kwasny: mojego sie nie dalo a w ASO Wujek141 to drogo jakupywalem w pazdzierniku originalny na stronie Getem i zaplacilem jakos 140 zl :banan::banan::naughty::naughty:

No niestety, ale ważne że nowe i że chodzi :)

Mojego niestety też się nie dało naprawić dlatego byłem zmuszony kupić nowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...