Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dobór zawieszenia avant z 1BA na s-line


niestandardowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Mam zamiar zrzucic mojego avancika troszke w dół bo przeciagi pod nim jak na snieżce. :) myslalem o nowym gwincie ale bedzie za sztywno, a ze to auto rodzinne to odpada. patrzylem na allegro za zawieszka s-line. na wlepce mam takie oznaczenia. czy po zdjeciach z allegro ( kolorowe znaki na sprezynach ) dojde do tego czy to zawieszenie podejdzie do mojej a4?

oto moja wlepka:

DZvQSLl.jpg

a tu linki z allegro :

1 - AUDI A4 B6 B7 AMORTYZATORY ZAWIESZENIE S-LINE 1BE (3023865887) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2 - Zawieszenie s-line Audi a4 b6 b7 Quattro (3002997593) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

3 - AUDI A4 B7 SPRĘŻYNY AMORTYZATORY ZAWIESZENIE SLINE (3011331693) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

4 - Kompletne zawieszenie S-Line Audi A4 B6/B7 Avant (3020069004) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i co teraz? ktore podejdzie do mojej a4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do mojego wątku http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/zmiana-zawieszenia-1ba-1be-261364/

opisałem tu jak próbowałem rozkminić temat doboru amorków i springów. Ale z podpowiedzi kolegów wynika, że używane zawieszenie 1BE to loteria jeżeli chodzi o to czy samochód równo usiądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, skoro mowicie ze uzywka s-line odpada, to co polecacie? jakie amorki? jakie sprezyny? moze gwint? a jak juz to jaki? nie chcial bym by bylo max twardo ale z tym tez sie licze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś mam sprężyny tylne s-line Avant bpw stan bardzo dobry przednie niestety już sprzedałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś mam sprężyny tylne s-line Avant bpw stan bardzo dobry przednie niestety już sprzedałem.

i szkoda, bo klient na komplecik by byl :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...