Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy tylne led nie swiecą wszystkie diody


Pab_lo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem że w prawej lampie led wzór na drugi polift 3 diody w drugim rzędzie nie świecą tak intenstwnie jak reszta w pozycji. Gdy wciśnięty jest stop to te trzy diody wogóle nie reagują i to wyglada jak by się tylko żarzyły a nie świeciły. Jest to oznaka że nie długo one całkiem przestaną świecić ? Da się coż z tym zrobić? lampy mają około 2 lat? Poradzcie bo kilka dni temu kupiłem te lampy i coś takiego wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup nowe o takich samych parametrach jak masz teraz i przelutuj bo wkrótce przestaną świecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że mam diody kupić? tylko problem w otwarciu tej lampy żeby dostać się do tych diod. Lampa wygląda tak

LAMPY TYLNE DIODOWE AUDI A4 B5 SEDAN RED WHITE LED (3009528506) - motoAllegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak szwankowały to mi Gościu wymienił dwa rezystorki po złotówce :wink: i jest git.

Możesz podać więcej szczegółów gdzie są te rezystorki , rozklejana była lampa czy nie ? zrobie zdjęcia to wrzuce jak to wygląda

---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

zdjęcie na światłach pozycyjnych

SL273145.jpg

I ze stopem

SL273147.jpg 3 diody w drugim rzędzie po prawej nie swiecą tylko sie jarzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się to jakoś rozebrać? Daj fotki samej lampy z tylu zwłaszcza.

Wysyłane z mojego LT22i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co się ma nie dać ? u mnie w B6 jest od środka plastikowa osłona na 4 śrubach, zdejmujesz i mam dojście do diód oraz jest układ scalony. tam właśnie Kumpel wymienił rezystorek czyli coś takiego :

30_1269080522.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B6 ktoś już wpadł na ten genialny pomysł i dał taką możliwość a B5 jest cały plastik i żeby dorwać się do środka to trzeba rozklejać lampe.

3019039997.jpg

Lampa wygląda jak na tym zdjęciu. Pod uszczelką nie widać możliwości żeby dobrać się od tyłu do tej lampy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to faktycznie d*pa, sądzilem że można się tam dostać bez rozklejania :kwasny:

moim zdaniem to nie wina samych diód - tak jak pisałem - kilka moich świeciło tak samo jak u Ciebie, po wymianie rezystorka wszystkie świecą OK.

lampy_004.jpg

lampy_013.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już jakieś światełko w tunelu ale i tak nie obejdzie się bez rozcinania lampy. Moze da rade od tyłu dobrać się do niej :wink: Wymieniał te rezystorki które zaznaczyłeś na foto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie tez mam problem z tymi lampami diodowymi.. prawa strona swieci ladnie a z lewa mam ciagle problem jak nie postoj nie swieci to stop itp.. wymienialem te automaty i nic.. czy ktos ma lub mial taki problem? Czy te automaty tak siadaja? Ponizej wrzucam foty.. pozdrawiam i dzieki z gory :)c4bf3e0cf76c82c0med.jpg2c7b4db1444a60cemed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...