Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wahacze a4 b5 fl srednica sworznia nie wiem jaki zestaw ;(


molek86

Rekomendowane odpowiedzi

witam Panowie posiadam a4 b5 fl nr vin wauzzz8dz1a115718 w dowodzie mam date pierwszej rejestracjii na luty 2001 podejrzewam ze to bedzie koncowka produkcjii 2000 roku

i problem oplega na tym ze chcialem zakupic zestaw wahaczy Master Sporta tak wyczytalem u nas na forum ze chlopaki polecaja a wiec poszukalem na allegro

i trafilem na pare aukcjii gdzie jest napisane

ze do samochodow po lifcie Średnica sworznia w dolnym prostym wahaczu tego zestawu ma 20mm a a samochodach po liftingu - 16mm!

a wiec WTF>??? mam szukac wahaczy do b6?

moze jakies linki z aukcjami chetnie przyjme :)

z gory dzieki za odpowiedz!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm..

Może ktoś po winie Ci pomoże ale ja tak sobie myslę ze masz

PO LIFTA 2000 roku i numer ori wahacza nośnego to 8E0 407 151P (to jest z tym grubym sworzniem )

A w roczniku 2001 to numer już jest inny ...(8E0 407 152M)

O ile sie nie mylę to już występują w tych rocznikach(2001 i >) zwrotnice alu nie żeliwna

Może ktoś to potwierdzi :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wszystkich A4 B5 są takie same wahacze (dolny tylny cienki sworzeń) , jedynie do S4 B5 szły wahacze takie jak do A4 B6 czyli dolny tylny z grubym sworzniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wszystkich A4 B5 są takie same wahacze (dolny tylny cienki sworzeń) , jedynie do S4 B5 szły wahacze takie jak do A4 B6 czyli dolny tylny z grubym sworzniem.

Ok Karol jesli chodzi o dolny tylny (Banan) ...

A kolega pyta o prosty (Nośny)

A w tych rocznikach (2001i> ) już numer tego nośnego jest inny niż w roczniku do 2000 r. prawda ?

pisze ze ma rejestrowane

w dowodzie mam date pierwszej rejestracjii na luty 2001

wiem ze to tylko rejestracja a nie produkcja...

W takim razie kolega ma szukać wahaczy do A4B5 do 2000 roku...Tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 też może mieć cienki sworzeń. Jak zwrotnica żeliwna to jest gruby a jak aluminiowa wtedy siedzi cienki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Ci zmierze i dam znać, leżą mi stare w garażu

edit. dolny prosty, czyli ten na który idzie amor, jako że jest tam stożek to zrobiłem dokładny pomiar :D zaraz pod gwintem 20mm, przy dole 24mm, mowa o zwrotnicy żeliwnej, a4 b5 polift modelowe 2000. Mierzone na ori wagaczu z 99 roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZESTAW WZMOCNIONYCH WAHACZY AUDI A4 B5 PASSAT B5 (2884347208) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Żeby nie było że się reklamuję z zawiechą:decayed: Ale tutaj masz po numerach nadwozia do którego pasuje ten zestaw co do większości B5:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Ci zmierze i dam znać, leżą mi stare w garażu

edit. dolny prosty, czyli ten na który idzie amor, jako że jest tam stożek to zrobiłem dokładny pomiar :D zaraz pod gwintem 20mm, przy dole 24mm, mowa o zwrotnicy żeliwnej, a4 b5 polift modelowe 2000. Mierzone na ori wagaczu z 99 roku ;)

Dokładnie taki jest wymiar sworznia a numer jego to jak podałem ... 8E0 407 151P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z gory dziekuje wszystkima za odpowiedzi!!!! Dzieki koledzy!!

z tego co sie zorientowalem z niemieckich papierow wynika ze auto wypuszczone dnia 10.10.2000

a zarejestrowane na 2001 co smieszniejszego ubezpieczenie mam na b6 :)

i to tak wszystko powychodzilo przy wahaczu prostym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...