Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6/B7 - Alternatywne rozwiązania - zamiast ori navi RNS


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma ktoś zamontowaną taką navi ?

Nawigacja Audi A4, DVN-A4, D99, WIN Dynavin Polska Nawigacje Dedykowane BMW Audi Mercedes

33f728dc1e1b3473c38c3aacdadeb189.jpg

z opisu wynika że

URZĄDZENIE POSIADA WYMIARY I KSZTAŁT FABRYCZNEJ NAWIGACJI , IDEALNIE PASUJE DO KOKPITU.

POSIADA ZNACZNIE WIĘCEJ FUNKCJI OD STANDARDOWEJ NAWIGACJI. - i to bym chciał porównać

ekran dotykowy 7 cali 16:9 z rozdzielczością 800x480,

-wzmacniacz 4x50W, wbudowany moduł GPS,

-tuner FM/AM,

-odtwarzacz DVD,

-przeglądarkę graficzną JPEG,

-bezprzewodowe łącze Bluetooth dla telefonów GSM, port USB, slot SD, port iPOD wejścia i wyjścia audio-video.

-funkcja Dual-Zone,

-wejście kamery cofania,

-korektor graficzny BASS, MIDDLE, TREBLE, FADER, BALANCE, SUBWOOFER

tutaj film przykładowy

Dynavin A3. Dynavin for Audi A3!... (night version) - YouTube

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ewent co myślicie o tym ? - dosyć wypasiona wersja navi z dotykowym ekranem !

es1084ae1.jpg

link

7" NAWIGACJA AUDI A4 TV CYFROWA INTERNET WIFI (3092741728) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jeśli ma ktoś inne propozycje , to prosze wstawić info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciulowaty chinol, niedosc ze zwisy sa to czesci nie ma do tego , i naprawde nie wyglada jak na foto, wykonanie dramat :facepalm: a gra jak radio za 20zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moc podają tam 4x50 wat !?

Czy móglby ktoś wstawić krótki film z grafiki nawigacji RNS-led , bo nigdzie nie mogę luknąć jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moc podają tam 4x50 wat !?

Czy móglby ktoś wstawić krótki film z grafiki nawigacji RNS-led , bo nigdzie nie mogę luknąć jak to wygląda

tu masz jak wygląda nawigowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra kolego nie kupuj tego jak się zrypie to będziesz siez tym gibał pieron wie ile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turzol dzięki za link :-)

Odnośnie chińskich wynalazków to już się pytałem tu i tam , no i każdy potwierdza że szkoda kasy

Tak więc ten temat ,niech będzie informacją dla innych nie uświadomionych.

Odnośnie tego ori RNS -led ,czy jest możliwe wgranie softu na grafike 3D/3G ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/radio-peiying-alien-py9907-2din-7-cali-dvb-t-gps-i3139633713.htmlPeiying PY-9907 jest wart uwagi moim zdaniem, ma wszystko co trzeba, tylko czy to bedzie wspolgralo z ori systemem audio w B6 i B7 zarowno standardowym jak i Bose bez kombinowania? I chyba przy takim rozwiazaniu trzeba pozegnac sie s wyswietlaniem danych na fisie licznika?

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RADIO PEIYING ALIEN PY9907 2DIN 7 CALI DVB-T GPS (3139633713) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.Peiying PY-9907 jest wart uwagi moim zdaniem, ma wszystko co trzeba, tylko czy to bedzie wspolgralo z ori systemem audio w B6 i B7 zarowno standardowym jak i Bose bez kombinowania? I chyba przy takim rozwiazaniu trzeba pozegnac sie s wyswietlaniem danych na fisie licznika?

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Testowałeś to urządzenie? Szukam jedynie opini popartych doświadczniem. Z opiniii na necie ten peiying wszystkomający różnie się sprawuje więc nie jest to chyba sprzęt którego można spokojnie polecić.

Szukam czegoś z gps-em więc zastanawia mnie ten Kruger&Matz ale to też raczej chinol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Kruger&Matz jak najbardziej odpuścić sobie "dzwiny wytwór" natomiast firma Peiying troche latek jest juz też i na naszym rynku i z tego co czytalem to robią dobry sprzet. Wstawilem konkretny model Peiyinga, ktorego nie podales w swoim zestawieniu, dlatego że PY-9907 jest najblizej RNS-E ma wejscie na 2 karty SD jedna mutlimedia druga GPS no i jest DVD i cyfrowy tuner TV Navi wrzucasz Automape z neta sciągnietą i bawisz sie. Mi jedynie chodzi o to czy jak podlaczy sie to w miejsce np. Concerta II to wszystkie głośniki - u mnie 10- beda grały czy bedzie duzy problem? nie wiem tez jak to by współgrało z systemem głośników Bose? i zakładam, że na FISie mielibysmy puste okienko bez wyswietlania info o stacji radiowej czy utworze. Ale poczekam może ktoś już eksperymentował lub widział coś takiego w audiczkach z naszych roczników :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-E LED. ? waszym zdaniem tak słabo gra ? Jakich mu brakuje funkcji ?

Czy cena jest zabójcza hmm ?

---------- Post dopisany at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

RNS-E LED. ? waszym zdaniem tak słabo gra ? Jakich mu brakuje funkcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no RNS-E led spoko jest chociaz nie wiem czy ma np cyfrowy tuner tv dvb-t, nie wgrasz tam automapy no i cena tej wersji zaporowa, 2200zl za uzywke to chyba troszke za duzo, to wersje RNS-e "nie led'owa" mozna wyrwac juz za 1300zl tylko nie wiem czy dzialaja w niej pamieci 32gb

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no RNS-E led spoko jest chociaz nie wiem czy ma np cyfrowy tuner tv dvb-t, nie wgrasz tam automapy no i cena tej wersji zaporowa, 2200zl za uzywke to chyba troszke za duzo, to wersje RNS-e "nie led'owa" mozna wyrwac juz za 1300zl tylko nie wiem czy dzialaja w niej pamieci 32gb

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

osobiście poszukuje RNS-E LED nic innego idealnie pasuje , kamere cofania chyba tez podłaczysz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey ten peiying tez ma mozliwosc podlaczenia kamery cofania :) inny wazny szczegol ze ma dotykowy ekran a rns-e nie ma tego, peiying ma na pokladzie cyfrowy tuner tv naziemnej dvb-t a rnse nie ma, peiying ma gps oparty na win ce 6.0 wiec wrzucasz automapy i cieszysz sie dotykowa navi. Rns-e ma moc 4x20 a peiying 4x40w. I moim zdaniem to kwestia gustu co kto chce miec w aucie czy stary ale spasowany rns-e i byc wierny ori wyposazeniu audi lub tez postawic na cos swiezszego i nowoczesniejszego z duza iloscia funkcji. Wybor zawsze nalezy do kazdego z osobna

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy Peyling zagra z aktualnym zestawem głośnikowym (sub w bagażniku) oraz czy da się wykorzystać istniejącą antenę GPS (BNS4 mała navi) a także antenę radia.

Jest to do ogarnięcia czy trzeba dużo wyrezać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tez chcialbym to wiedziec :D mam w B6 aktywny system audio Audi i szkoda bybylo gdyby cos nie zagralo :/ jednakze czy nie ma na allegro jakis przejsciowek do podlaczania innych radyjek pod system audio glosnikow juz obecnych w a4 b6 i b7 ?

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...