Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Po otwarciu drzwi brak oświetlenia


franus

Rekomendowane odpowiedzi

Problem u mnie polega na tym że gdy otwieram swoje drzwi to niezapala mi się lampka ani lampka oświetlenia nóg oraz czerwona lampeczka w drzwiach,w pozostałych drzwiach jest wszystko dobrze,niewiem nawet gdzie szukać rozwiązania tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem też i nie wiem gdzie lezy przyczyna :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest podobnie, z tym ze jako tako wszystko dziala tylko przy otwartych drzwiach lampka oswietlenia nog przerywa i miga , slychac przekaznik jak sie przelacza co chwile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzony jest mikro wyłącznik w zamku.Częsty przypadek grupy VW i Audi. :(

Niestety nie występuje sam :( i czeka Was wymiana zamka :) Przy okazji nie działa alarm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że temat troszkę zakurzony ale właśnie spotkał mnie ten sam problem... A mianowicie przestały działać światełka w przednich drzwiach i pod deską rozdzielczą od strony pasażera :( Domyślam się, że winny jest ten 'magiczny' mikro wyłącznik w zamku i wszyscy radzą wymianę zamka, ale natknąłem się na coś takiego http://www.allegro.pl/item617516141_mikrostyk_mikrowlacznik_ip67_vw_seat_audi_skoda.html i mam w związku z tym pytanie czy to faktycznie jest ten mikrostyk o który cały czas chodzi i czy spokojnie można go w ten sposób wymienić czy jednak trzeba szukać całego zamka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mikrowyłącznik jest do kupienia w ASO, cena 40-50zł.[br]Dopisany: 05 Maj 2009, 13:57_________________________________________________"Taki" , tzn. taki jaki powinien być - nie taki jak ten z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest czujnik wbudowany w zamku zamocowanym w drzwiach. Zeby go naprawic trzeba rozkrecic dzrzwi i wyciagniac caly zamek - tak przynajmniej jest w B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...