Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drzwi prawe tylne, nie można otworzyć.


dobry_k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie mam problem z otworzeniem prawych tylnych drzwi.

Po zajechaniu do pracy i zamknięciu alarmem jak sie drzwi zamknęły tak zostały.

Po wyłączeniu alarmu klamka rusza sie góra/dół ale zachowuje się tak jak by była zamknięta przez centralny zamek.

Nie wiem co robić aby sie do nich dostać. Jeśli to pomoże to ostanimi czasy w dni deszczowe nie stykał mi zbytnio włącznik od czerwonej lampki w drzwiach hmm czy to ma coś wspólnego?

Dzięki z góry za wszelkie rady, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki sam problem nie raz przy otwieraniu drzwi tylne sa zalokowane...lub czasami bagaznik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy pociągasz za klamkę wewnątrz auta jak ona się zachowuje , jest czuć cięgno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o moje auto to od strodka czuć ze coś ciągne, czyli połączenie z tzw. ścięgnem jest ale nie otwierają sie hmm pewnie szlag strzelił wiązke kabli do tylnich drzwi i jakies kable sie rozłączyly i nie ma impulsu do otworzenia drzwi hmm tylko dziwne czemu jak ciągne za klamke od srodka to tez sie nie otwiera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie pomoglo :( od klikania na pilocie az sie alarm rozlaczyl i przestal zamykac drzwi no ale na szczęście po chwili zaczął normalnie działać.

Niestety proba otworzenia nie powiodła sie hmm na szczęście idzie weekend wiec bede rozbierał drzwi (od środka) jak ma ktos jakieś cenne uwagi to proszę napisać hmm myśle ze po rozebraniu wyjdzie wszystko na jaw co jest nie tak, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... u mnie wlasnie dziwny ten problem jest wyglada to tak czasami jak otowrze auto z pilota to nie chce klapa i tylne drzwi pasazera strona lewa sie otworzy po zamknieciu spowrotem i otworzeniu wszystko jest ok juz, albo pilot wogole nie dziala po wlozeniu przekreceniu zaplony i wyjeciu kluczyka znowu chodzi i moge zamknac czy otowrzy auto ten problem pojawaia sie raz na jakis czas...

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:09 ----------

01331 - Door Control Module: Driver Side (J386)

80-10 - Single-Wire Operation - Intermittent

01336 - Data Bus for Comfort System

80-10 - Single-Wire Operation - Intermittent

01333 - Door Control Module: Rear Left (J388)

80-10 - Single-Wire Operation - Intermittent

takie bledy w modelu komfortu sa

---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ----------

mi sie zdaje ze jak drzwi nie sa zasilane to nie da sie ich otworzyc kiedys mialem przypadek ze wyciagnelem kostke zasilajaca co wychodzi z drzwi i wchdozi w karoserie i juz nie moglem otworzyc drzwi...jeszcze byly to drzwi przednie pasazera musialem sciaganc nadokolei ledwie ledwie co wlozylem wtyczke w slupek... masarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie pomoglo :( od klikania na pilocie az sie alarm rozlaczyl i przestal zamykac drzwi no ale na szczęście po chwili zaczął normalnie działać.

Niestety proba otworzenia nie powiodła sie hmm na szczęście idzie weekend wiec bede rozbierał drzwi (od środka) jak ma ktos jakieś cenne uwagi to proszę napisać hmm myśle ze po rozebraniu wyjdzie wszystko na jaw co jest nie tak, pozdro

ja zacząłbym sprawdzanie od rozebrania słupka po między drzwiami przednimi i tylnymi, spróbuj poruszać tymi przewodami może to pomoże:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie panowie wrocilem z miasta i ku mojemu zdziwieniu drzwi sie otworzyly :) hmm pewnie cos nie styka i dlatego sie nie otwierają hmm gdzie w vagu trzeba wejsc aby takie błedy widzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...