Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana obu koncowek drazkow i wahacza dolnego A4 B5 . Prosze o porade


Grzesiek5621

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Mam audi A4 B5 przed lift. Bylem dzis na stacji diagnostycznej na szarpakach poniewaz zauwazylem dziwne zjawisko ze przy hamowaniu cos trzaslo calym autem i robil sie taki glosny stukot i po sprawdzeniu wyszlo ze do wymiany sa obie koncowki drazkow kierowniczych i dolny wahacz lewy. Moje pytanie jest takie. Co kupic i z jakiej firmy aby bylo dobre do swojej ceny przy czym nie zabilo moje portfela. Widzialem z lemfordera wahacz 300 zl :shock3: Chcialbym cos tanszego ale nie chinszczyzne bo autem chce jezdzic a nie sprzedac. Koncowki drazkow widzialem z febi za 80 zl szt. i sam nie wiem. Z febi mam zalozone gumy do tylnej belki i jest ok nic sie nie dzieje gumy zalozone w listopadzie i jak narazie ok wiec nie wiem wypowiedzcie sie co zrobic kazda dorada bedzie dobra :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym Ci kupić dobre części skoro chcesz nim jeździć dłużej. Pamiętaj po wymianie końcówek trzeba jechać na zbieżność na stację diagnostyczną a to są jakieś dodatkowe koszta 70-120 zł. Jak kupisz tańsze części w krótkim czasie ponownie wylądujesz na stacji. Do tego dochodzą koszty robocizny o ile nie możesz lub nie umiesz sam tego dobrze zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Febi jest ok, a co do wahacza WAHACZ DOLNY LEWY TYLNY AUDI A4 A6 A8 PASSAT SUPER (3205207346) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wg. Mnie jest to jakaś średnia półka,jeżdżę na całym komplecie MS dopiero jakieś 10kkm i na razie cisza.Na naszych drogach idzie zabić każdy zawias ale decyzja należy do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem wlasnie Koledzy ten MS na allegro i cena nie taka tragiczna bo fakt lemforder 300 ale znowu autem jezdzic 5 lat nie chce gora jeszcze rok moze dwa choc watpie. Ok czyli wahacz z MS a co do koncowek jakies firmy ? Z tego febi mowicie aby brac? Ja mam z febi te gumy w belce jak narazie jest ok. A slyszalem ze mozna zrobic tak aby przy wykrecaniu koncowki liczyc obroty i potem nowa tak samo wkrecic i mozliwe jest aby obyc sie bez zbierznosci ustawiania? Teraz zbierznosc mam ok bo nie drze opon ani nic wiec jest dobrze :) Za dotychczasowe porady wielkie dzieki :)

---------- Post dopisany 23-05-2013 at 14:56 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2013 at 23:13 ----------

Kupilem wahacz ten MS i do tego koncowki drazkow z MS te koncowki troche tanie i nie wiem czy sie nie wtopilem z tym no ale juz trudno. Mam nadzieje ze po miesiacu sie nie rozleci ;) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok ale po co zakładać setny temat z pytaniem "jaki zawias"... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...