Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z centralnym zamkiem, tylne drzwi.


tgkone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nastepujacy problem:

Od jakiegoś czasu przestał działać mi centralny zamek w tylnych drzwiach, czy to z pilota, kluczyka czy to z wewnatrz pojazu, po kliknieciu zamknij otworz nie slychac wogole silownikow aby przeskakiwaly. Nie wiem jak dlugo sie to dzieje poniewaz zauwazylem to przypadkiem. Ponadto przyzamykaniu pojazu nie ma potwierdzenia migaczami zamnietego pojazdu czyli mk nie dostaje info z tych drzwi. (wczesniej takie bylo). Jest to troche denerwujacy problem poniewaz nie moge nigdzie zostawić pojazdu bo otwarte drzwi to nie lada okazja...

dodam ze elektryczne szyby dzialaja zarowno z przodu jak i z tylu, i kazdy przycisk dziala prawidlowo, podswietlanie tylnych przyciskow rowniez dziala...

po podlaczeniu do modulu komfortu wyskakuja nast bledy:

Wednesday,26,June,2013,21:38:15:10074

VCDS Version: Beta 11.3.0

Gromo Garage

Address 46: Central Conv. Labels: 8E0-959-433-MAX.lbl

Control Module Part Number: 8E0 959 433 BQ

Component and/or Version: Komfortgerát T01 3332

Software Coding: 02928

Work Shop Code: WSC 02800

Additional Info: 8E1959801H Tőrsteuer.FS BRM 0406

Additional Info: 8E1959802B Tőrsteuer.BF BRM 0205

Additional Info: 8E0959801A Tőrsteuer.HL BRM 0205

Additional Info: 8E0959802A Tőrsteuer.HR BRM 0205

VCID: 810D0137A42D

2 Faults Found:

01813 - Supply Voltage for Door Controller; Rear Left (J388)

37-00 - Faulty

01814 - Supply Voltage for Door Controller; Rear Right (J389)

37-00 - Faulty

sprawdzalem wtyczke w drzwiach kierowcy bo ponoc tam sie pojawia problem, niestety nie widze uszkodzonych kabli.

boczek pod noga kierowcy tez rozebralem wtyczki podociskane i dalej nie ma efektu.

spotkal sie ktos z podobnym problemem? lub moze mi pomoc ew ktory przewod (kolor) odpowiada za plus na silowniki tylnych drzwi (modul komfortu) wtedy moglbym sobie jakos podac tego plusa i sprawdzic gdzie mamew przerwe?

mysle ze to raczej uszkodzenie fizyczne no chyba ze mozna z tym wiazac rozladowanie akumulatora jakis czas temu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mialem podobny problem tylko z przednimi dzwiami. mi dodatkowo nie chodzila szyba i lusterko. mialem przetarty najcienszy kabelek w tej calej wiazce. tam ida 2 takie kabelki koloru nie pamietam dokladnie ale cos z odcieniem brazu. sprawdz je dokladnie zanim zaczniesz rozbierac drzwi. ja po zdjeciu gumy ochronnej zobaczylem ze wszystko jest ok ale jak po malu zaczalem je lekko wyciagac to jeden okazal sie urwany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jutro jeszcze raz dokładnie przejrzę wiązkę, tymczasem ktoś coś ? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...