Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co myślicie o nowej mazdzie 6 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam co myślicie o nowej mazdzie 6 ? widziałem wczoraj w kombi białą fajnie się to prezentuje.

174846_mazda-6-concept.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy od koloru - bo raz widziałem to była taka żaba z przodu a drugi raz mi się podobała - więc takie mieszane uczucia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz że korodują jak to model chyba 2013r ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kilka dni odebrał, prezentuje się na prawdę imponująco, skubana nawet nie wiem czy nie dłuższa od A6, ale najlepsze jest dopiero w środku. Obszycia skórą podłokietników, drzwi, nad licznikiem, do tego grube efektowne nici. Dał chyba coś koło 104 tysi (to niepotwierdzone, ale 80% że tak jest ;) ) Auto robi wrażenie, widać po przechodniach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz że korodują jak to model chyba 2013r ?
To popatrz na modele w rocznikach naszych aut to się zdziwisz. Nowy to każdy jest cacy. Każda mazda 10 letnia praktycznie podłogę i tylne nadkola ma do naprawy. Ale te silniki .... marzenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz że korodują jak to model chyba 2013r ?
To popatrz na modele w rocznikach naszych aut to się zdziwisz. Nowy to każdy jest cacy. Każda mazda 10 letnia praktycznie podłogę i tylne nadkola ma do naprawy. Ale te silniki .... marzenie.

jak ktos kupuje nowe auto i ma np jeździć nim przez 5 lat to nie ma co się przejmować blachą. Ładne to to, ale i tak wolał bym coś ze stajni Audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już 2 razy tą Mazdę na żywo i naprawdę im się udała. Mimo wszystko poprzedniczka bardziej mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny kształt, ceny częsci zamiennych powalają :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby Forda lub Fiata czy Renaulta pod macha nie było to będzie git.

ford ma bardzo dobre silniki benzynowe , fiat najlepsze diesle - nie kumam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna , japończyk to japończyk osobiście widziałbym ją w innym kolorze może grafit , wnętrze na bardzo duży plus, osiągi całkiem dobre jak na tą gamę silników które cec**ją się bardzo niskim spalaniem ... Ale i tak wolałbym kupić 1-2 letnią a5 za tą kasę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co myślicie o nowej mazdzie 6 ? widziałem wczoraj w kombi białą fajnie się to prezentuje.

http://www.tapetus.pl/obrazki/n/174846_mazda-6-concept.jpg

na tej fotce,to jest chyba model studyjny

To jest 6

mazda6-2014-nowa_04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby Forda lub Fiata czy Renaulta pod macha nie było to będzie git.

ford ma bardzo dobre silniki benzynowe , fiat najlepsze diesle - nie kumam

Niektórzy zatrzymali się przed 2000r gdzie faktycznie mało jednostek diesla po za 1.9tdi oferowało bezawaryjność:wink:

Teraz 2.0HDI np to za***ista konstrukcja wolna od wad i ma ją pół europejskich aut.

A co do mazdy mój lakiernik mówi że mają wybitnie cienką powłokę lakieru. Połowa w stosunku do reszty aut i rdzewieją na potęgę:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało się pomyliłeś. Zatrzymałem się w 2003 po starciu z Fordem Mondeo 2.0 Tdci i jego pompą niszczaca wtryski. Mi dość. Korozji Mazd i Meska też, sprzęgieł toyot i elektryki Peugeota i Renaulta. Tęsknię za fińska 2107.;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...