Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotele z A6 C6 beda pasowac do A4 B6?


Tommikrol

Rekomendowane odpowiedzi

Przód podobno jest taki sam jak w A4 B7, tylna kanapa jest oczywiście większa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód podobno jest taki sam jak w A4 B7, tylna kanapa jest oczywiście większa

Aha dzieki za szybka odp:hi: faktycznie tylna kanapa nie podejdzie bo gabarytowo jest wieksza, ale przod bez problemowo jak jest to samo co B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko powiedzec bo z tego co sie orjetuje to w A6 C5 przod jest gabarytowo wiekszy niz w A4-ce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie moje auto to audi b6 2003 rok avf anglik.Znalazlem ladne fotele recaro od s4 i niejestem pewien czy beda pasowaly??Moje siedzenia to skorzane kubelki z regolowana poduszka pod kolanami i regolacjia na ledzwie no i niestety tylna kanapa jest nieskladana :kwasny: . a oto link do aukcji http://allegro.pl/fotele-tapicerka-recaro-audi-s4-b6-podgrzewana-i3436084384.html.przepraszam byc moze jest gdzies cos na ten temat ale nic nie moge znalezc:facepalm: pozdrawiam.

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

Sory za bledy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie moje auto to audi b6 2003 rok avf anglik.Znalazlem ladne fotele recaro od s4 i niejestem pewien czy beda pasowaly??Moje siedzenia to skorzane kubelki z regolowana poduszka pod kolanami i regolacjia na ledzwie no i niestety tylna kanapa jest nieskladana :kwasny: . a oto link do aukcji http://allegro.pl/fotele-tapicerka-recaro-audi-s4-b6-podgrzewana-i3436084384.html.przepraszam byc moze jest gdzies cos na ten temat ale nic nie moge znalezc:facepalm: pozdrawiam.

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

Sory za bledy :facepalm:

jeśli recaro od s4 b6 to będą pasowały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód będzie, tył chyba nie. U Ciebie jet nieskładana tylna więc masz pewnie za kanapą metalową przegrode do bagażnika. Po mega rezaniu dopiero byś wpasował :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...