Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BNS 5.0 z b6 do b5 podejdzie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Po co Ci to? Nadaje się chyba tylko do cieszenia oczu ori wyposażeniem. Działa tylko na originalnych mapach, te drogie i mało dokładne dla Polski. Lepiej dołożyć i kupić RNS-E lub coś innego niefirmowego, co będzie pasowało i fajnie grało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kształt nie pasuje, reszta jak wyżej, podłączenie bez większego problemu musisz tylko can z licznika pociągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-E czyta plyty CD muzyczne. Mechanizm jednak jest dosyc delikatny a wymiana droga. Po drugie plyty sa niezbyt wygodne - lepiej przerzuic plytki na MP3 i odtwarzać z karty SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kształt nie pasuje, reszta jak wyżej, podłączenie bez większego problemu musisz tylko can z licznika pociągnąć.

jesteś pewien tego CAN z zegarów w B5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kształt nie pasuje, reszta jak wyżej, podłączenie bez większego problemu musisz tylko can z licznika pociągnąć.

jesteś pewien tego CAN z zegarów w B5?

tak, dotego zalezne jest od producenta licznika jaki został zamontowany w B5, bo któryś z modeli ma wyciagniety can do radia, były modele z chorusem2 w 2001r:wink:

Zastanów sie nad nie ori radiem, daje wiecej możliwosci niz te fabryczne kredensy, a jak chcesz ori wyglad to radia dedykowane do C5 firm trzeciach z panelem RNSE na windowsie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczniki po II FL z cyfrowym zegarem mają CAN

z białym podświetleniem i zegarkiem cyfrowym, bodajze VDO, były jeszcze jagger:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno podłaczyć, jak nie miałes wczesniej FIS to będzie krzyczało pare ostrzezeń, spryski, światła czy chocby olej, to ostatnie wymaga zmiany miski olejowej... na taka z czujnikiem, bo nie jestem pewien czy polifty miały w serii miske z czujnikiem bez FIS:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczesniej mialem pół fisa takze luz, mam miske z czujnikem oleju.. ktory aktualnie mi sie chyba zepsuł, bo zapala sie od razu po odpaleniu auta, dzieje sie tak od momentu zmiany przewodu od interkulera... mniejsza o to.

Jeszcze odnosnie tego fisu jak temat zszedł lekko na niego, jak sie on ma do czujników parkowania ?

---------- Post dopisany 28-08-2013 at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany 30-07-2013 at 19:14 ----------

podłączyłem w końcu radio i co się okazało potrzebny mi emulator CAN... nei wiecie czy ktoś cos takiego kupował juz bo widziałem na allegro kilka takich ale mam obawy że bez problemu podłącze...

Radio działa, nie działa podświetlenie co jest przyczyna CANa i wyłącza się co godzinę bo nei widzi zapłonu co też jest spowodowane brakiem emulatora CAN..

IMAG0011.jpg

ps. ramki się robią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega w a3 kupował na allegro adapter pod can pod concerta 2 bezproblemowo :wink: szkoda że nie jesteś z wroclawia bo jest Pan magik który to ogarnia za 2 dyszki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...