Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uszczelniacz wału


turzol

Rekomendowane odpowiedzi

Auto oddałem do mechanika na przegląd i przekazał mi, że zauważył wyciek ze skrzyni na łączeniu wału ze skrzynią. Czy ktoś wie z jakimi kosztami wiąże się wymiana takiego uszczelniacza? Czy po wymianie trzeba uzupełnić stan oleju w skrzyni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt nie jestem pewny ale masz pewnie opcję taką ze uszczelniacz jest w całości tzn nie można wymienić samej uszczelki-mysle że w 100zł za uszczelniacz się zmieścisz,do tego robota a to już zależy od mechanika,od razu może przyjrzeć się sprzęgle i dwumasie :decayed:

Oleju nie ruszasz w skrzyni bo chodziło mu o uszczelniacz silnika:wink:

Podejrzewam ze taki masz uszczelniacz USZCZELNIACZ SIMERING WAŁU KORBOWEGO AUDI A4 SEAT (3460893809) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Może też być opcja ze puszcza miska olejowa w miejscu połączenia z tym że uszczelniaczem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozmawiałem przez tel z mechaniorem i chodzi o uszczelniacz wału od strony czołowej skrzyni . Koszt uszczelniacza 110zł. Skrzyni nie trzeba zrzucać

Grzebie po ETCE i nie mogę namierzy tej części

---------- Post dopisany at 10:10 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

Ktora to bedzie uszczelka na rys?

4Pnqlue.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak to wymieni bez zrzucania skrzyni

Panie ja sie na mechanice nie znam . Powiedział, że rozepnie wał i ma dojście. Roboty na max 1,5 godziny.

---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:51 ----------

Ok mam, ASO podało mi nr tego uszczelniacza 01E 409 400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...