Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwny problem ,wycieraczki


balbolek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem z wycieraczkami ,że jakiś czas temu po odpaleniu auta włączały się samoczynnie i dopiero po jakimś czasie samo ustępowało.

Dodam ze w celu naprawy tego problemu z ktorym już troche się borykam wymienilem przekaznik wycieraczek (nic to nie dało) , wyciągnałem ,nasmarowałem trzpienie w mechanizmie wycieraczek,

rozkrecilem silniczek przeczyscilem te miedziane styki wszystko (NIC się nie zmienilo). Wycieraczki po wyłączeniu w ogole nie reagują odbijaja ponownie od pozycji wyjsciowej. na biegu czasowym wykonują jednostajny ruch. Powiedzccie mi Panowie co moge sprawdzić , bo tyle tematów co ja przeczytalem na temat tych wycieraczek to nie wspomne.. Czy zle ustawienie piór ma na to jakiś wpływ? posiada ktoś zdjecie prawidlowego ustawienia mechanizmu? Mile widziane wszelkie pomocne wskazówki pozdrawiam:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozbierz silnik wycieraczek i sprawdż moduł ze stykami. Wyczyść go i daj nowy smar .Powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany. Problemem były zaśniedziałe miedziane blaszki w silniczku wycieraczek , oczyscilem je lekko odgiełem na zewnątrz + dałem troche smaru miedzianego ;) tego mogą się slizgać do woli. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...