Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nawigacja miedzy zegarami


Marcel$

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, Mam A4 B6 z nawigacją między zegarami. Posiagam inftrukcje w j. holenderskim niestety. Szukam instrukcji w j. polskim lub angielskim. Potzrebuję również pomocy w roszyfrowaniu typu - oznaczenia tej nawigacji. Niestety w instrukcji którą mam nie mogę odszukać tych danych. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podpowiedzić mi w jaki sposób wkleja się zdjęcia?

W Opcjach dodatkowych nie mam zakładki załączniki.[br]Dopisany: 06 Sierpień 2008, 21:55 _________________________________________________Cześć. Dzięki za pomoc.

Poniżej zdjęcie panelu strowania który jest w moim samochodzie. Wyświetlacz pomiedzy zegarami jest jak w każdym modelu nawet bez nawigacji. Z obrazków w instrukcji wynika że nie pokazuje ona mapy a jedynie strzałki i odległości do zakrętów. Niestety j. holenderskiego nie znam a do niemieckiego i angielskiego nie jest on zupełnie podobny.

size]___________________________________[/img][br]Dopisany: 07 Sierpień 2008, 20:45 _________________________________________________140d5f87c253f8ee.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Twoja wersja to prawdopodobnie BNS 4.2.Musiałbyś poszukać kogoś z płytką DX, mapą niemiec.Po włożeniu płyty automatycznie zmieni język na niemiecki i wtedy mogłbyś ustawić np. angielski i po problemie. Jężeli się mylę to prosze mnie poprawić. Ja mam płytę z mapą PL i ustawiony język angielski.Po włożeniu płyty z mapą DE automatycznie załadował j.niemiecki.Pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. MAm pytanie odnośnie obsługi. Czy warto tłumaczyć instrukcję czy jest na tyle intuicyjna że szybko można załapać o co biega?

Nie warto, jest to dosyć proste.Jeżeli będziesz używał mapy PL z lektorem polskim należy ustawić w nawi j. angielski metryczny. Komunikaty na fisie będą po angielsku a "gadać" będzie po naszemu.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tłumaczyć nie ma sensu kolego... wszystko intuicyjne... przełączyłem sobie na angielski (menu) i nie sposób czegoś nie zrozumieć...

PS: jak wsadzisz mapę Polski (+ Czechy i Słowacja - jest taka na 2008/2009 - polecam, ponad 70% pokrycia kraju) i wybierzesz język angielski metryczny to załadujesz polskiego lektora więc będzie Ci Pan mówił po Polsku... dosyć użyteczne.

jacomir1 mnie uprzedził :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...