Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5


grippen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem się dowiedzieć o pakiecie oświetlenia w wersji B5 proszę o fotki jak to wygląda w nocy i co wchodzi w ten pakiet. Będę wdzięczny bo szukam i nie mogę z najść znalazłem tylko w wersji B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pakiet oświetlenie w skład wchodzi:

- podświetlane pokrętła kratkek nawiewu

- podswietlana zapalniczka

- wszystkie przyciski na konsoli plus przyciski otwierania szyb na drzwiach

- podświetlane przyciski lampek na podsufitce(przód+tył+bagażnik w wersji Avant)

i w sumie chyba tyle jak cos nie napisałem to niech ktos mnie poprawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a podświetlanie klamek było w tych modelach bardzo proszę o fotki jak to możliwe bo coś chodzi mi po głowie żeby takie coś zrobić tylko nie wiem czy tam jest dioda czy coś innego szukam po etce ale nie mogę z najść :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy w skład pakietu wchodzi podświetlane daszki przeciw słoneczne bo to już zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- podświetlane pokrętła kratkek nawiewu

- podswietlana zapalniczka

- wszystkie przyciski na konsoli plus przyciski otwierania szyb na drzwiach

Te 3 co wymieniłeś to chyba powinno mieć każde A4 :wink4: Kratki ma podświetlane każdy polift, podświetlana zapalniczka też każde autko... chyba, moje ma :decayed: Przyciski otwierania szyb też każde chyba ma? :mysli: Myślałem że to seria... U mnie w '98 tak jak w poliftowych pojawiły się lampki w drzwiach, zapalające się przy otwieraniu razem z doświetlaniem miejsca gdzie zazwyczaj są nasze stopy, pod deską :wink4: Ale to też chyba seria po lifcie, to wprowadzili w '98...

Podświetlane klamki to ja w S6 widziałem, ale w A4 jeszcze nie :decayed:[br]Dopisany: 06 Sierpień 2008, 13:27 _________________________________________________

Jak to podswietlane klamki..? :mysli:

Jak masz klamkę i jest tam taka wnęka żeby łapkę wsadzić to to jest podświetlone na czerwono, wygląda kozak :kox::decayed: U kumpla w S6 to tam wszystko było/jest podświetlone kozak :decayed: Oczywiście podświetlane wewnątrz autka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pakiet oświetlenie w skład wchodzi:

- podświetlane pokrętła kratkek nawiewu

- podswietlana zapalniczka

- wszystkie przyciski na konsoli plus przyciski otwierania szyb na drzwiach

- podświetlane przyciski lampek na podsufitce(przód+tył+bagażnik w wersji Avant)

i w sumie chyba tyle jak cos nie napisałem to niech ktos mnie poprawi :)

+ Podświetlana popielniczka (tzn. u mnie swieci na czerwono pod popielniczką),

+ Dwie czerwone diody w podsufitce oświetlające gałkę zmainy biegów,

+ Podświetlane podnóżki,

+ Światełka w drzwiach (czerwone lampki po bokach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale `95 to jest przedlift.. Większości z tych lampeczek nie ma :confused4:

U mnie jest:

- Góra..

- Tylne słupki

- Schowek

- Bagażnik

I to by było na tyle.. Podświetlenie w przełącznikach szyb, deska, panel środkowy to chyba standard..

- Nogi, drzwi, klamki, pokrętła nawiewów, diody na gałkę itd. BRAK :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zapomniałem dodać tych podświetleń nóg i lampek w drzwiach :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale podświetlanych klamek w B5 nie ma :decayed: No chyba, że o czymś nie wiem.

A o tym czymś co opisuje kolega Uneek Eth pierwszy raz słyszę :blink: Jak to niby wygląda? Normalnie jak w statku kosmicznym :kox:

+ Dwie czerwone diody w podsufitce oświetlające gałkę zmainy biegów,

:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie oświetlenie to montowane było w modelach przed liftem po lifcie jest znacznie większe jedna główna lampka plus dwie małe oświetlajace kierowce bądź pasazera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie oświetlenie to montowane było w modelach przed liftem po lifcie jest znacznie większe jedna główna lampka plus dwie małe oświetlajace kierowce bądź pasazera

Ja mam przedlift. i mam oświetlenie takie jak opisujesz jako poliftowe. Czyli Pasażer-Kierowca i Główne. Z tym, że ja akurat mam szyber.. Może w takich modelach było właśnie takie. Ale mi się wydaje, że opcja z diodami na gałkę właśnie jest po I lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi się wydaje, że opcja z diodami na gałkę właśnie jest po I lifcie.

Ja mam I lift '98 (to taki I i pół lifta :naughty: ) i "diodów" nie ma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie tego typu

podwietleniehm2.jpg

Takie były montowane po 99r :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w b6 wygląda to tak (zdjęcie zapożyczone od kolegi z forum)

poddf1.jpg

a jest coś takiego w B5 bo nie wiem kiedyś spotkałem się z czymś takim tylko nie wiem gdzie ciekaw jestem czy ta dioda spasowała by do B5 jakby trochę rezac :decayed: ma ktoś numer z etki tej diody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do oswietlenia na podsufitce to u mnie w aucie z 95 tez mam glowne + 2 male + szyber. a co do podswietlanych klamek to moj koles reznol sobie takie w b4. Nie uzywal zadnych oryginalnych czesci tylko malym wiertelkiem wywiercil od gory 2 dziurki i wsunal 2 zwykle czerwone diody. efekt kozak bo jak sie siedzi na fotelu to nie widac zrodla swiatla :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie oświetlenie to montowane było w modelach przed liftem po lifcie jest znacznie większe jedna główna lampka plus dwie małe oświetlajace kierowce bądź pasazera

na zdjęciu bardziej chodzi o te dwie diody jak o lampki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...