Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 2000r] Nie działa zdalne otwieranie/zamykanie auta - pytanie o kluczyk


yampik

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

nie działa mi pilot w kluczyku. Nic z tym nie robiłem bo miałem dostać kolejny kluczyki i liczyłem że tam będzie działać. Dostałem 2 ale bez pilota, 3 z pilotem jeszcze gdzieś jest więc pewnie dostanę go za jakiś czas. Wracając jednak do aktualnego stanu rzeczy - nie działa pilot w kluczyku.

Kluczyk ponoć pływał - moje pytania są 2:

1) czy w kluczyku jest bateria czy akumulatorek (w sensie czy wymiana za 10 zł czy za 100 ;) )

2) czy kluczyk jest klejony czy zamykany? bo nie chcę połamać jeżeli jest klejony ;)

Kluczyki mam nie scyzorykowe , 2sztuki taki jak na foto tylko jeden bez niczego a drugi ma naciskany środek:

image002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebrałem kluczyk i mym oczom ukazała się dziwna bateria wyglądająca jak płaski grzybek ;d

To chyba nie jest zwykła bateria.

Na baterii pisze WARTA V 625 U ;) Tylko net czy dostanę w jakimś sklepie elektrycznym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee... ja mam takie pytanie. A ten kluczyk wcześniej otwierał auto po wciśnięciu tego guzika? . Sory może to głupie ale nie widziałem takich kluczyków z funkcją centralnego z pilota. Zawsze te kluczyki ( przynajmniej a a 80 ) miały ten guzik do zapalania diody pod spodem żeby sobie przyświecić jak zamykasz lub otwierasz auto żeby łatwiej trafić w zamek po ciemku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha ;d

Dzięki - czyli wynika że mam kluczyk z lampką ;d

To teraz kolejne pytanie, czy można dorobić gdzieś jakiś kluczyk z pilotem - ew samego pilota?

Bo wg. powyższego aktualnie mam kluczyk plastikowy do dorabiania, jeden bez lampki i jeden z lampką a głównego brak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - czyli wynika że mam kluczyk z lampką ;d

:facepalm: Nieźle jarasz :decayed:

No ale pomyłki się zdarzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kluczyk możesz dorobić bez problemu ale zostaje kwesta imo, ale czy masz centralka do otwierania drzwi to nie wiem, ja w a4 b5 95r mam dołożony alarm z centralnym z pilota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilota możesz bez problemu kupić i dopasować do swojej A4, ale jeżeli masz pompkę 8D0 862 257 "C" (a założę się, że taką właśnie posiadasz) to będzie trzeba ją wymienić, żeby pilot działał.

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/pilot-centralnego-zamka-307278/

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/dorobienie-kluczykow-komplet-adapracja-pilota-immo-pin-pompka-centralnego-zamka-266131/

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ----------

Haha ;d

Dzięki - czyli wynika że mam kluczyk z lampką ;d

To teraz kolejne pytanie, czy można dorobić gdzieś jakiś kluczyk z pilotem - ew samego pilota?

Bo wg. powyższego aktualnie mam kluczyk plastikowy do dorabiania, jeden bez lampki i jeden z lampką a głównego brak ;)

A w twoim przypadku głównym kluczykiem jest właśnie ten z lampką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje ci zalozyc najprostrzy alarm do twojego autka i masz 2 w 1 masz central na pilota i zabezpieczenie przed kradzieżą

nie baw sie w dokupywanie oryg. scyzorow bo wiekrzosc jest juz wymeczona jak nie wiem co .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde.

Centralny mam i działa - z tego co rozmawiałem z poprzednim właścicielem to ma centralny z pilota - czyli pompka sterowana.

Jak i po czym mogę sprawdzić co mam ?

napisz jaki masz numer pompki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompkę masz z tyłu po prawej stronie w boczku. Jak zdejmiesz te boczne drzwiczki w bagażniku to tam ją znajdziesz. Wg mnie poprzedni właściciel założył uniwersalny sterownik na piloty do centralnego zamka i gdzieś te piloty podział.

coś w tym rodzaju :

STEROWNIK ZAMKA CENTRALNEGO CENTRALKA MIGACZE (3771474535) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...