Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Porownanie z wyciszeniem drzwi AUDI vs VW


dani270

Rekomendowane odpowiedzi

Witam powiedzcie jak to mozliwe ze passat b5 97r ma blaszane poszycie drzwi od wewnatrz a audi ma taka biede i nic pod tapicerka drzwi sie nie kryje? a moze taka blacha powinna byc bo znalazlem aukcje na ktorej jest takie poszycie do a4. Ponizej przykladowe fotrki:

passat:

http://obrazki.elektroda.net/50_1259252651.jpg

audi a4:

http://obrazki.elektroda.net/51_1200842927.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to w Audi jest naklejona folia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietnie to nazwałeś, dali ciała ewidentnie w a4 b5 :facepalm:

co innego a6 c5:naughty: ostatnio jezdzilem to niebo a ziemia, klasa wyzej:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko to ogarnac ze taki tam sobie pasacik ma to poszycie a marka audi ktora sie kojarzy z KLASA I JAKOSCIA spala zamiast robic to z czego ludzie ich kojarza, chyba pozostaje tylko zrobic wlasna wygluszke:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jak juz jest blacha to niby lepiej ? W b6 jest jakaś mata, nie wiem jak to nazwać, sciagalem jak zamek trzeba było naprawić. Może blacha tylko jeszcze potęguje hałas, niczym pudło rezonansowe;) A co klasy i jakości audi...mówicie o b5 a to tak na prawdę początek wspinaczki przeciętnej marki (ale nie bylejakiej bo z osiągnięciami w sporcie, quattro itp) w segment gdzie króluje bwm i Mercedes. Wielu do dziś odmawia audi prawa wstepu do premium jako farbowanemu vw. Audi dzisiaj kojarzone jest z luksusem (ale bez przesady, drogie trochę lepiej zrobione) ale w 95 roku to początek wspinaczki. Równie dobrze możnaby oczekiwać cudów od favoritki, tez Skoda.

Wysłane z mojego Trooper_X55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda. W passacie mojego ojca 1.9 AHU przy każdej prędkosci jest ciszej niż mojej a4 b5... troche mnie to boli dlatego jak będzie malowanie budy to rozbiore wszystko i wykleje matami wygłuszającymi :decayed:, może i nie wiele to da, ale zawsze chociaż troche pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zdejmowalem tą blache w passacie i pod spodem nie ma doslownie nic. goła blacha i z drugiej strony goła blacha:decayed: nie wiem czy to takie super wygluszone drzwi:whistling:

moim zdaniem wadą w a4b5 są ramki szyby, bo to z nich bierze się hałas podczas jazdy. w passacie tego nie ma

mówie oczywiście na przykładzie mojego auta, chociaż uważam że ramki mam ustawione idealnie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem ze jak drzwi opadna na zawiasie i probuje sie zlikwidowac szczeline miedzy slupkiem a ramka regulujac ramka to podczas podnoszenia ramki do gory powstaje w tym momencie szczelina wewnatrz ramki a szyba po jej zasunieciu w miejscu gdzie byla podnoszona ramka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem jak u was jest ale ja jak rozbierałem boczek drzwi w swojej byłej A4 B5 z 1995 roku to właśnie mile mnie zaskoczyło wyciszenie.

Niestety nie mam zdjęcia z rozbiórki ale naprawdę było to pożądnie wyciszone. Zamiast folii był taki czarny materiał a dalej baaaardzo gruba gąbka no a blacha od wewnątrz była pokryta czymś w rodzaju masy bitumicznej (przynajmniej tak to wyglądało), natomiast gdy rozbierałem Skode Octawie 1 to tam faktycznie było bardzo kiepsko, dosłownie tak jak opisujecie wyżej czyli tapicerka, folia i dalej tylko goła blacha. Dlatego troche się dziwie tym wcześniejszym opisą wykończenia drzwi bo u mnie to naprawdę wyglądało rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie miałeś wytłumione drzwi pod jakieś głośniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z tym wygłuszeniem to bida jest... prawda jest taka, że w Polówce miałem ciszej niż w A4... trochę to rzeczywiście lipa, porównując teoretyczne klasy tych aut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...