Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie amortyzatory do Eibach Pro-kit


slimi1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jakie amortyzatory polecilibyście do sprężyn Eibach Pro-kit. Chciałbym zachować komfort jazdy na niezbyt równych drogach i nieco zmniejszyć przechylanie na zakrętach. Jakie wg. waszej opinii są godne uwagi w rozsądnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie szalejesz po zakrętach, chcesz mieć autko niżej i w miarę komfort to proponuję bilsteina B4 do sportowego zawieszenia ( jest wersja do 1BA i 1BE ) Poprawa prowadzenia znaczna a komfort ten sam co w 1BA :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam sprazyny -35 to kupic te amorki z wersji 1be?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos jeszcze polecic jakies amorki do einbachow do avanta b6 1.9

Tyl i przod

Jakiej firmy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serie pro-kit sam eibach zestawia z amorami Bilstein B8, resorowanie bardzo sie zmienilo na plus pod kazdym wzgledem vs 1BV. Same amory widac ze konkret duzo grubsze od ori. Wrazenia z jazdy tez jak najbardziej pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie kupiles amortyzatory? konkretnie model?

ktoś wie czym roznia się:

- b4 standard BNE-A949

- b4 sport BNE-A951

- b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B4 dzielą się na te do 1BA i 1BE aczkolwiek to zwykłe amorki. B6 są typowo odpowiednikiem 1BE i mają skrócony skok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W calym internecie i sklepach nie maja amortyzatorów BNE-G447 (B4 sport), z b6 rezygnuje ze wzgledu na cene

Okres oczekiwania z Niemiec 4 tyg

Poleccie prosze inne amortyzatory: kyb, sachs do springow eibacha (czyli te do zawieszenia 1be)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roman_tyk, Ja mam dwa amortyzatory BILSTEIN B6 dostępne od ręki. po 390zł.sztuka - niestety zostały mi tylko tylne dwie sztuki. Jak jesteś zainteresowany to się śmiało odzywaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W calym internecie i sklepach nie maja amortyzatorów BNE-G447 (B4 sport), z b6 rezygnuje ze wzgledu na cene

Okres oczekiwania z Niemiec 4 tyg

Poleccie prosze inne amortyzatory: kyb, sachs do springow eibacha (czyli te do zawieszenia 1be)

Wg mnie B4 do zawieszenia sportowego nie nadają się jako zamiennik 1BE, lepiej jednak kupić B6. Sachs wcale nie będzie tańszy :wink: Po prostu amorki do sportowego zawieszenia są znacznie droższe i trzeba się z tym pogodzić, zawsze możesz spróbować szukać dobrych używek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale duzo ludzi zaklada zwykle b4 do eibacha, wiec w tym przypadku chyba lpepiej wziac b4 sport niz b4 prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że one niczym się nie różnią, być może lekko twardością ale skok ten sam, miałem oba w ręce. W moim aucie również założyłem B4 do zawieszenia sportowego ale nie dość że nie siadło to jak należy to troszkę za miękkie były, do normalnej jazdy wystarczy ale ja jeżdżę mocno dynamicznie i już brakowało trochę trzymania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...