Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zarysowania/przetarcia na skórze


Lutek90

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie do fachowców jest jakiś praparat do usunięcia rys/przetarć na skórzanych fotelach czarnych czy trzeba to oddać do profesionalnej firmy zajmującej się renowacją skóry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samemu nic nie zrobisz. Środki dostępne na rynku to tylko nabłyszczają ewentualnie czyszczą. Głębokich rys , przetarć lub pęknięć nie usuniesz. No chyba że u tapicerka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zrobisz samemu zrobisz. Tylko czy bedzie Ci sie chcialo no i jakie fundusze chcesz na to przekazac.

lederzentrum.pl - tu znajdziesz wszystko potrzebne do renowacji skory, np szpachle, klej, pad szlifujący, farbe, utrwalacz itp itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś już próbował farbować skórę dostępnymi środkami z allegro bądź lederzentrum?

mam przetarcie i odbarwienie po foteliku dziecięcym :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis robiłem kiere i fotel czymś takim http://allegro.pl/saphir-krem-do-renowacji-skory-rysy-zadrapania-i4473847364.html i powiem ci że wyszło to całkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odgrzeje kotlecika :D ivan dlugo efekt sie utrzymywal ?? starczy taka tuba na komplet foteli ??

Ja 1 tubą zrobiłem kiere i siedziska foteli z przodu i jeszcze trochę mi sie zostało efekt do dziś ten sam co po zabiegu nic się nie wyciera itd jestem naprawdę zadowolony z efektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis robiłem kiere i fotel czymś takim http://allegro.pl/saphir-krem-do-renowacji-skory-rysy-zadrapania-i4473847364.html i powiem ci że wyszło to całkiem

Również mogę jak najbardziej polecić ten środek. Użyłem kremu na kierownicę i efekt super. Jeżdżę juz prawie 2 miesiące i nic się z tym nie dzieje. Oczywiście trwałość na kierownicy w dużej mierze będzie zależała od potliwości dłoni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saphir juz kupiony, jutro za to sie zabiore i dam znac co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :hi: mój kolega jeździ do mieszalni farb i dorabia specjalne spray do skóry i powiem wam że na drobne przetarcia wychodzi super , tylko trzeba to robić cienkimi i dokładnymi warstwami żeby potem nic się nie kleiło i wtedy jakieś mleczko na to nie wiem jakiego on stosuje ale skóra wychodzi bomba i nie do poznania ze malowana. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takich rzeczy trzeba mieć sprawna ręke i tone cierpliwości . Jest tutaj jakiś kolega co się profesjonalnie zajmuje , potrzebował bym trochę odświeżyć moja skórę . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takich rzeczy trzeba mieć sprawna ręke i tone cierpliwości . Jest tutaj jakiś kolega co się profesjonalnie zajmuje , potrzebował bym trochę odświeżyć moja skórę . :)

Zgodzę się z tobą kolego ale jam będę łokieć malował teraz z beżowego na biało więc zrobię zdjęcia przed operacją i po niej i pokaże jak wygląda efekt :D

Edytowane przez MiiichalQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...