Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kluczyki zatrzasniete w bagażniku brak zapasowych jak się do nich dostać


goralpio

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie zatrzasnąłem kluczyki w bagażniku ,zapasowych nie mam, sedan a więc jak bym wybił szybę to i tak sie nie dostane , otworzyć przednie drzwi próbowałem ale sie nie da pociągając za klamkę czy jest inny sposób choć to i tak nie wiele da, najlepiej jak bym dostał się do bagażnika może podpinając 12v pod włącznik otwarcia ale jak sie tam dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobny przypadek zatrzasnąłem kluczyki w bagażniku tylko wersja avant ale na szczęście miałem zapasowe i udało się otworzyć:)

Tak nawiasem to dziwi mnie to że samochód się sam zatrzaskuję ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto zamknięte rozumiem całkowicie.... ?? za którą klamkę pociągałeś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odchyliłem drzwi i udało mi się złapać za klamkę od kierowcy , kilaka krotnie pociągnełem do końca klamką ale mam aktywowane wszystkie bajery w module komfortu włącznie z antywłamaniową .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie usługa awaryjnego otwierania samochodu, poszukaj na necie czegoś w swojej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie a może pasować inny kluczyk ?

zakładając że zamki są troche wyrobione można próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega mial podobny problem u mnie pod blokiem, zadzwonil po "auto-wlamywacza" gosciu skasowal stowke za 3 min roboty. Auto otwarte bez zadnych problemow.

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź magika jak radzą koledzy, taniej cię wyjdzie awaryjne otwieranie jak wymiana szyby i przyszłe tłumaczenia kupującemu dlaczego ta szyba jest nieoryginalna.

Niestety jak się otwiera środkowym przyciskiem pilota tylko bagażnik, to istnieje takie ryzyko.

Proponuję na przyszłość dorobić zwykły kluczyk i obciąć plastik. Część metalową/grot schować dobrze gdzieś pod autem lub nosić w portfelu. Wtedy żadne awarie nas nie zaskoczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotele z tyłu są składane w sedanie wiec jak nie masz ich zamknietych an kluczyc a mozesz dostać się do wnętrza samochodu to tył otworzysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, ze jest wersja bez składanej kanapy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to w sumie o tym nie wiedziałem :D

ale rozważam jeszcze taką jedną możliwość otwarcia tylnej klapy. ostatnio rozbierałem u siebie klape bagażnika bo siłownik otwierajacy słabo chodził prawdopodobnie się zuzył bo jest slabiutki w efekcie naprawić się go nie dało a do otwarcia klapy potrzebny jest niewielki ruch pozwalający na zwolnieniu zamka klapy. w sumie to dźwignałem ten zaczep o ktory zachacza zamek do góry zeby miał lżej i podgiąłem pręcik który jest zaczepiony do zamka i jest własnie ciągniety przez siłownik w celu otwarcia. jak to wszystko rozebrałem i dobrze pamiętam to gdybyś pozbył się prawego oświetlenia tablicy rejestracyjnej to miałbys możliwość pociągnać właśnie za ten pręcik przyczepiony do siłownika i do zamka i wtedy otwarłbyś klape. te dwie żarówki oswietlajace tablice i zamek sa na jednym panelu i wyciągane są w całości (tylko najpierw trzeba zamek zdjac do wewnatrz) a ten panel caly wyjezdza w doł. samo otwarcie i dostanie się do żarówki Ci nie pomoże. musiałbys jeszcze zrobic jakas dziurę w tym plastiku w ktorym siedzi zarówka i próbować pociagnać za pręt.

mysle ze w ten sposob otworzysz bagaznik. ale jak juz rozwalisz to miejsce na zarowke to nie wiem czy mozna to wymienic na nowe. i czy w ogole sie to opłaca. lepiej skorzystaj z serwisu otwierajacego samochody jak masz mozliwosc. a co do tego co napisałem wyżej zobacz w ksiązce "sam naprawiam a4 b6/7" bo tam jest rysunek jak wyglada ten panel pod klapą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kółko jak kółko ale tam faktycznie w blasze jest przewidziane wycięcie pod rękaw na narty więc to dość naturalne miejsce na łatwe zrobienie otworu. Z tapicerka od strony bagażnika jedynie trzeba powalczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...