Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z silniczkiem regulacji xenonu


kubacz007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Posiadam Audi A4 2.4 V6 2004 i mam problem z silniczkiem sterowania xenonowej lampy.

Na wyświetlaczu miedzy licznikami wyświetla sie ikona świateł mijania z wykrzyknikiem w środku(po angielsku nazywa sie to chyba: headlight range control)ze strzalkami w górę i w dół. Problem polega na tym ze miałem małą stłuczke kilka tygodni temu w lewą lampe z przodu i od tamtej pory nie mogę dojść o co chodzi...kupiona była używana lampa xenonowa i nowy silniczek regulacji xenonu i nic! Byłem u kolesia na diagnostyce i nie mógł usunąć błędu, pozniej kupiłem jeszcze jedna lampe i tez nic. Przy zapalonym zapłonie jak włącze swiatla to sie nie ustawiają automatycznie a powinny ale jak wyłącze zapłon i z włącze swiatla i przekrece zapłon to sie ustawiają (przepraszam ze tak chaotycznie ale niebardzo wiem jak to dokładnie wytłumaczyć:/)

Z góry bardzo dziękuje za pomoc

Pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączałeś się z modułem poziomowania xenonów? Jakie błędy wyświetliło? Może problem leży nie w lampie a np w czujniku poziomowania ktory jest na wahaczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastawy robił czy tylko próbował usunąć błąd a i właśnie jaki to błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziekuje za podpowiedzi...:)

bede musial sprawdzic czujnik poziomowania bo moze podczas stluczki w jakis sposob sie uszkodzil:/

zbyszek7791

tylko probowal usunac blad

koles zrobil mi tylko diagnostyke bo chcialem zobaczyc czy cos z tego wyniknie i niestety nic sie nie dowiedzialem wiec kupiłem lampe bo myslalem ze w niej tkwi problem

taka ikona wyswietla sie miedzy licznikami...

2010_03_10_161046_Audi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...