Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Proszę o podanie wymiarów śrub łącznika stabilizatora.


Syriuss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jutro lub pojutrze będę wymieniał łącznik stabilizatora i nie wiem jakich śrub będę potrzebował.

Tzn na jaki klucz i jaka długość (jakby się komuś chciało to może podać ile "mięsa" i ile gwintu :wink4: ).

Jeśli mi się uda to pojadę do ASO - ale wątpię...

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jutro lub pojutrze będę wymieniał łącznik stabilizatora i nie wiem jakich śrub będę potrzebował.

Tzn na jaki klucz i jaka długość (jakby się komuś chciało to może podać ile "mięsa" i ile gwintu :wink4: ).

Jeśli mi się uda to pojadę do ASO - ale wątpię...

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

przy nowych łacznikach zawsze sa nowe sruby a jak ich nie masz to wykorzystaj stare ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co do wymiany łączników nowe śruby :mysli:

Gdybyś widział jak mi to założyli też byś chciał nowe śruby i nakrętki! ;(

Jakaieś podkładki (chyba z 8 szt), nakrętka nakręcona na pół gwintu... horror! Powinni za to iść do więzienia! A miłem o nich bardzo dobre zdanie... spierdzielili robotę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te śruby to śruby z łbem sześciokątnym M10X62X45 (62 to długość a 45 długość naciętego gwintu- to tak dla niekumatych :decayed: M10 to chyba każdy wie co to jest :tongue4: ) do tego chyba jasne że idzie nakrętka sześciokątna, kołnierzowa (co ważne) , samokontrująca.

Od razu mogę powiedzieć, że śruby i nakrętki tego typu ciężko dostać w normalnych sklepach ze śrubami. Mi wręcz powiedziano że taki się nie robi. Pozostaje dobrać coś podobnego i zastosować podkładki, lub też kupić zwykłe nakrętki kołnierzowe i zabezpieczyć klejem do gwintów (niebieski- do połączeń rozłącznych, polecam produkty Loctite lub Wurth). W ostateczności ASO.

Konia z rzędem temu kto znajdzie nakrętki samokontrujące z kołnierzem! :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...