Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Air Bag


pawel87p

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prawdopodobnie dzis zapalil mi sie air bag na desce bez zadnych innych objawow tak poprostu. Co moze byc przyczyna? Czy samo usuniecie bledu pomoze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podlacz vaga i zobacz ktora poduszka blad wywala, przeczyszczenie stykow powinno pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykasowanie błędów pomogło ale tylko na jeden dzień... Ponownie zapaliła mi się kontrolka i błędów nie da się usunąć, odrazy wyskakują. gdzie szukać przyczyny. Wieczorem postaram się dodać błędy ale jest ich dużo chyba wszystkie sensory, zapalniki tak jak by cala wiązka była uszkodzona.

---------- Post dopisany at 12:55 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ----------

jak by ktos wrzucil jakis schemat z rozmieszczeniem sensorowy poduszek zapalnikow gdyz nie moge nic znalezc. ewentualnie napisac gdzie sie dokladnie znajduja gdyz musze wszystkie sprawdzic. b5 po pierwszym lifcie

---------- Post dopisany 27-05-2014 at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany 26-05-2014 at 12:55 ----------

KODY BŁĘDÓW - Poduszki powietrzne Data 27.05.2014 Godzina 21:11:46 8D0959655C Airbag 7 Audi DE2

1222Czujnik uderzeń bocznych strona pasażera - G180 obwód przerwany - BŁĄD SPORADYCZNY

1220Zapalnik poduszki powietrznej tylnej prawej - N202 zwarcie do masy - BŁĄD SPORADYCZNY

1217Zapalnik poduszki powietrznej bocznej lewej - N199 zwarcie do masy - BŁĄD SPORADYCZNY

589Zapłonnik 1 poduszki powietrznej pasażera - N131 zwarcie do plusa - BŁĄD SPORADYCZNY

654Zapalnik napinacza pasa kierowcy - N153 zwarcie do plusa - BŁĄD SPORADYCZNY

655Zapalnik napinacza pasa pasażera - N154 zwarcie do plusa - BŁĄD SPORADYCZNY

1218Zapalnik poduszki powietrznej bocznej prawej - N200 zwarcie do masy - BŁĄD SPORADYCZNY

1219Zapalnik poduszki powietrznej tylnej lewej - N201 zwarcie do masy - BŁĄD SPORADYCZNY

Brak błędów

Tak jak wspominałem błędy nie chcą się usunąć pojawiają się cały czas. Do tej pory nic się nie działo a jeżdżę tym samochodem od jakiś 2lat. Od czego zacząć szukać przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmienilem modul (sensor) ale wywalal blad o uszkodzeniu mechanicznym modulu. Aktualnie szukam 100% sprawnego na podmiane. Kostki pod fotelami czyszczone kostka poduszki nad schowkiem czyszczona. Zadnych efektow... Znalazlem modul 20km odemnie o takich samych numerach jak okaże sie sprawny i cos pomoże dam znac. Zostaje jeszcze kierownica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje błędy są bardzo dziwne, widać że ktoś się bawił kostkami ale zacząć należy od skasowania błędów normalnym testerem lub wgrać nowa zawartość, jutro po południu będę w Wisznicach i mogę podjąć próbę naprawy zawartości sterownika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko chcę wyjasć kierownice i niewiem czy jak odłacze aku to czy cos sie nieporobi z alarmem i reszta .??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko chcę wyjasć kierownice i niewiem czy jak odłacze aku to czy cos sie nieporobi z alarmem i reszta .??

nie narobi odłącz aku i zdejmuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...