Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Springi -40/-40


blind0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po dość długiej lekturze po forumowych zakątkach z tematyką sprężyn niestety muszę jednak zakładać kolejny temat.

Poszukuję sprężyn do a4 b5, sedan, 1.8, 97'

-40/-40 (ew. ciut niżej, jeżeli nie będzie tragedii jako, że to daily car)

Na razie śmigam na 15 calach ale szukam jakiejś 18, moooże 17 chociaż wątpie, dlatego przyda się go trochę obniżyć.

Interesuję mnie jaką firmę możecie mi polecić by się znowu mega nie wykosztować a być w miarę zadowolonym.

Na razie gwint odpada, gdyż skompletowałem amory 1be i będę robił przekładkę z 1ba po znalezieniu sprężyn.

Puki co rzucił mi się w oczy Vogtland, jednak dużo o tej firmie nie wiem dlatego proszę o pomoc :wink:

Pozdrawiam :wink:

---------- Post dopisany 02-07-2014 at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany 01-07-2014 at 11:22 ----------

up

---------- Post dopisany 03-07-2014 at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2014 at 18:27 ----------

up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewien nie jestem, ale zdaje mi się, że eibach i h&r maja po -30/-30

jednak troche za mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eibach Pro Kit ma -35mm ale są różne wersje w zależności od modelu sprężyny, H&R w większości ma -40mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info :hi:

prawdopodobnie jednak wybiore VOGTLAND`a

myślę, że to będzie dobry zakup :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info :hi:

prawdopodobnie jednak wybiore VOGTLAND`a

myślę, że to będzie dobry zakup :)

Jak założysz te springi pochwal sie fotkami :wink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro dopiero będę zamawiał, chociaż ciągle się zastanawiam czy nie znajdą się jakieś -45(50)/-40 z racji takiej, że planuję lpg i nie wiem czy nie będzie efektu motorówki :decayed: Tak czy siak gdy już to wrzucę na auto na pewno fotka się pojawi :)

---------- Post dopisany 12-07-2014 at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany 09-07-2014 at 21:19 ----------

Panowie, jako iż okazało się, że -40/-40 z VOGTLAND`a są tylko do 6-cylidrowców, to może zainwestować w taki zestaw ? Eibach Sportline Eibach - Ktoś może miał z tym do czynienia ? w ogóle to podejdzie do mojego b5 ;>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejdzie, ale musisz zmienić przy okazji amortyzatory na takie o skróconym skoku. Seryjny amortyzator nie wyda przy tych sprężynach. Vogtland przy 4cyl. obniża o 35mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co skompletowałem 1be, miejmy nadzieję że wydoli ;p no właśnie szkoda z tym VOGTLAND`em :thumbdown: znowu też ciekawe jak się na tym eibachu będzie jeździło skora to ma być daily car

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć :) ja jednak ciągle mam dylemat, kusi mnie ten sportline ale nie mogę znaleźć b5 na tym i nie wiem czy nie będzie za nisko do normalnej jazdy. Masz może jakaś fotke z boku auta na tym pro kicie ? :) Dobrze i na b6 zobaczyć pro kita a te pare cm mogę sobie wizualnie urwać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście czułem niedosyt, ale jak nie chcesz bardzo schodzić to dobre rozwiązanie :wink: Zobacz w galerii na fotosiku, jeszcze kilka fotek pewnie znajdziesz na eibachu :decayed:

20130804_053106.jpg | camillotychy | Fotosik.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka :jerk: myślałem, że będzie wyżej ale miłe zaskoczenie :) ahh żeby to w Częstochowie były normalne drogi to by się człowiek nie zastanawiał :grin:

dzięki za fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy :wink: Od tamtej fotki duuuużo się zmieniło, ale dzięki :decayed: U nas w Tychach też szału nie ma z drogami, 2 auto na glebie i jeszcze nie urwałem miski - sam nie wiem jak to robię :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha :naughty: nie no już kupiłem sobie 1be także nie będę się teraz tego pozbywał. Tak czy siak ja tym poruszam się codziennie do pracy także nie chce przeginać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha :naughty: nie no już kupiłem sobie 1be także nie będę się teraz tego pozbywał. Tak czy siak ja tym poruszam się codziennie do pracy także nie chce przeginać :wink:

Rozumiem, z eibacha + 1be powinieneś być zadowolony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie pan zadowolony :P spoko, jak cos w koncu zaloze to na bank fotka sie pojawi :)

---------- Post dopisany 16-07-2014 at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2014 at 18:11 ----------

A więc tak, problem polega na tym, że te sportline będą dostępne dopiero na początku kolejnego miesiąca. Na paru stronach je znalazłem ale po +/-200 pln więcej niż na stronie eibacha :decayed: Jako że nie lubię czekać, może macie doświadczenie z dobrym kitem typu -40/-40 czy -45/-40 bo ja tak przeglądam te internety i nic ciekawego nie widze :| ew. człowiek poczeka jak mam kupić szybciej jakiś szrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...