Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie warto ubezpieczyc auto OC+AC


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakupilem auto A6 C6 2009 rok 3.0 tdi i jestem wlasnie przed wyborem zakupu polisy ale nie wiem gdzie maja najkorzystniejsze propozycje i w razie problemow tzn wypadek kradziesz itd nie bedzie problemow z ubezpieczalnia???????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszystkie samochody oraz mieszkanie ubezpieczone w Hestii. Nigdy nie miałem problemów z wypłatą odszkodowania, a korzystałem już z wymiany szyby, naprawy z tytułu AC i szkody w mieszkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dochodzeniu roszczen najmniej problemow mam z PZU ;0 zatem mozna uwazac ze jednak sa najlepsi i najmniej problematyczni... pytanie teraz jak wyglada proporcja ceny do jakość:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mozesz sobie popatrzec jeszcze w LINK4 i Generali.

A co mozesz powiedziec na temat Proama????

Edytowane przez puchaty106
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z proamy miałem tylko jeden przypadek likwidacji szkody z AC także tutaj Musiałbyś juz sam zdecydować bo konkretnego zdania nie mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PZU


w dochodzeniu roszczen najmniej problemow mam z PZU ;0 zatem mozna uwazac ze jednak sa najlepsi i najmniej problematyczni... pytanie teraz jak wyglada proporcja ceny do jakość :)

PZU fajnie poszło w dół, za swojego BFB zapłaciłem 488PLN (przy pełnych zniżkach), Aviva za kontynuację zaproponowała 480PLN, także plecam PZU.

Edytowane przez Away
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proama opłaca się tylko przy aucie do 3 lat(naprawa w Aso) starsze auto tylko warsztat i na zamiennikach. PZU zdecydowanie najlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale warta Generali również płacą bardzo dobrze a i ceny konkurencyjne mają, chodzi mi tutaj o ac oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat, ostatnio trafiłem na porównywarkę Rankomat, tu pojawia się moje pytanie, czy ktoś korzystał z tej strony? Głównie chodzi mi o to czy jest to uczciwy portal i czy faktycznie ceny zgadzają się z tym co oferują i czy nie stosują jakiś kruczków, ukrytych kosztów itp. Auto mam trochę nietypowe bo 80 z 1986 roku a ceny na tej porównywarce wyszły niższe niż np. na stronie Link4 czy Liberty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dołączę do kolegi powyżej. Dostałam w spadku wraz z audi S4 w kombi ( które udało mi się juź zarysować!) konto na tym forum od męża :) za zadanie mam teraz ubezpieczyć to cacko, a nie ukrywam że jestem zielona w tym temacie. Przeglądałam różne porównywarki szczególnie cuk i rankomat. Cuk wizualnie przyjazny ale nie mogę przez internet załatwić sprawy a nie mam czasu podjechać do ich biura w dodatku nie ma informacji o zakresie ubepieczenia. Natomiast w rankomacie znalazłam porównanie również zakresu ubezpieczeń, wszystkie formalności można załatwić przez internet. Czy ktoś ma doświdczenia związane z rankomatem?

Edytowane przez jioc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kradziesz

wow

to jakas nowa kategoria, extra wariant, cud opcja w ubezpieczalniach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dołączę do kolegi powyżej. Dostałam w spadku wraz z audi S4 w kombi ( które udało mi się juź zarysować!) konto na tym forum od męża :) za zadanie mam teraz ubezpieczyć to cacko, a nie ukrywam że jestem zielona w tym temacie. Przeglądałam różne porównywarki szczególnie cuk i rankomat. Cuk wizualnie przyjazny ale nie mogę przez internet załatwić sprawy a nie mam czasu podjechać do ich biura w dodatku nie ma informacji o zakresie ubepieczenia. Natomiast w rankomacie znalazłam porównanie również zakresu ubezpieczeń, wszystkie formalności można załatwić przez internet. Czy ktoś ma doświdczenia związane z rankomatem?

To witamy w takim razie koleżankę na forum;)

Co do Rankomatu i ubezpieczenia. Ja korzystałem z tego jak zamontowałem gaz bo chciałem zobaczyć czy nie ma zwyżki (tak btw to nie ma różnicy przy OC;). Ogólnie polisa kończy mi się za dwa tygodnie. Porównywałem ceny z tej strony i dzwoniłem do ubezpieczyciela. Ogólnie w kilku wypadkach na tej porównywarce wyszło taniej, tylko trzeba zwracać uwagę czy jest na stronie opcja kup teraz, bo raz jest a raz jest tylko kontakt z agentem. Jak masz kup teraz to cena musi się zgadzać z tym co proponują. Mi najtaniej wyszło w AXA potem LIberty i Allianz. Tylko że to są wyliczenia dla mnie.

Na cuk faktycznie nie można kupić od razu tylko trzeba zostawić telefon, tam też porównywałem ale pomimo ładniejsze strony tytułowej, dla mnie cuk jest mniej interesujący niż Rankomat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dołączę do kolegi powyżej. Dostałam w spadku wraz z audi S4 w kombi ( które udało mi się juź zarysować!) konto na tym forum od męża :) za zadanie mam teraz ubezpieczyć to cacko, a nie ukrywam że jestem zielona w tym temacie. Przeglądałam różne porównywarki szczególnie cuk i rankomat. Cuk wizualnie przyjazny ale nie mogę przez internet załatwić sprawy a nie mam czasu podjechać do ich biura w dodatku nie ma informacji o zakresie ubepieczenia. Natomiast w rankomacie znalazłam porównanie również zakresu ubezpieczeń, wszystkie formalności można załatwić przez internet. Czy ktoś ma doświdczenia związane z rankomatem?

To witamy w takim razie koleżankę na forum;)

Co do Rankomatu i ubezpieczenia. Ja korzystałem z tego jak zamontowałem gaz bo chciałem zobaczyć czy nie ma zwyżki (tak btw to nie ma różnicy przy OC;). Ogólnie polisa kończy mi się za dwa tygodnie. Porównywałem ceny z tej strony i dzwoniłem do ubezpieczyciela. Ogólnie w kilku wypadkach na tej porównywarce wyszło taniej, tylko trzeba zwracać uwagę czy jest na stronie opcja kup teraz, bo raz jest a raz jest tylko kontakt z agentem. Jak masz kup teraz to cena musi się zgadzać z tym co proponują. Mi najtaniej wyszło w AXA potem LIberty i Allianz. Tylko że to są wyliczenia dla mnie.

Na cuk faktycznie nie można kupić od razu tylko trzeba zostawić telefon, tam też porównywałem ale pomimo ładniejsze strony tytułowej, dla mnie cuk jest mniej interesujący niż Rankomat.

Sprawdziłam dla siebie ubezpieczenia w Rankomacie i w CUKU i moje spostrzezenia są takie że czasami w CUKU są tańsze ofert o jakieś 10 zł, ale nie ma napisane co zawiera ubezpieczenie natomiast w Rankomacie sa. Dla mnie to plus bo ekspertem w tych kwestiach nie jestem a różnica 10-20 zł do przezycia. Plus niektórych przypadkach mogę w Rankomacie odrazu kupic ubezpieczenie- wygodne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skorzystałem z Rankomatu i cena proponowana była identyczna z ostateczna, mimo, że musiałem czekać na telefon od nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecę Compensę. Miałem przytarcie parkingowe: błotnika nad kołem lekko przytarty na długości 20 cm i lekko róg zderzaka. Gościu przyjechał i zrobił bardzo fajną wycenę: błotnik całość wymiana na nowy, zderzak do polakierowania i miałem lekko przytartą oponę, też stwierdził że będzie wymiana na nową a ta pójdzie na zapas.

Także ja polecam Compensę, szybko łatwo i pieniężki na koncie :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie od kilki lat i w sumie od początku PZU sprawdzone i pewne, z wypłatą odszkodowań nigdy nie było problemu, a ceny już wcale nie mają bardzo wygórowane:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...