Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oferta Play, formuła Rodzina 4.0 za stowe


Rekomendowane odpowiedzi

pany

w domu mam lacznie 4 smartfony

kazdy swojego

ostatnio mnie mlodziez zaatakowała, że mieć tylko neta w fonie w domu, po wifi, to trochę obciach

w sumie nie po to się ma smarta

no i kurna, ciężko im nie przyznać racji

pytanie jest takie

skoro już mamy wszyscy fony w Playu, co jest warta ta ich formuła ?

ktoś to testował i może podpowiedzieć?

czy jest jakaś inna, lepsza propozycja

no i na ile to starczy?

ja to tam mało używam, ale oni, te fejsy i inne kwejki

wiadomo

any comments ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie nie opłaca się żadnych abonamentów :) jeśli wszyscy macie w play i dzwonicie w większości do play to najbardziej opłacalne jest zwykłe przejście na kartę i ustawienie sobie oferty Play Zero (nie jestem pewien na 100% nazwy).

Doładowując telefon za 50zł masz ważne konto przez 3 miesiące (oczywiście darmowe rozmowy i smsy w play) i wykupujesz co miesiąc pakiet internetu za 10zł (1 GB). i zostaje Ci 20zł na rozmowy z innymi sieciami przez 3 miesiące.

Reasumując:
- 16.66 zł miesięcznie
- darmowe rozmowy w play
- darmowe smsy w play
- 1GB internetu (bardzo dużo)
- 6,66 zostaje na rozmowy z innymi sieciami (jeśli będziesz potrzebował wiecej na rozmowy z innymi sieciami to możesz doładowywać za wiecej delikatnie i tak wyjdzie taniej niż 25zł miesięcznie)

Od razu mówię że nie jestem przedstawicielem play tylko użytkownikiem :D wydaje mi się że formuła rodzina nie jest tak opłacalna jak zwykłe użytkowanie telefonu na kartę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze prawi tylko:

Taryfa to play na kartę Lubie To!

Za doładowanie za 100zl dostajesz teraz gratis 3 giga internetu plus paczki po 1 giga za 10zl każda.

Ja sporo korzystam plus WiFi i średnio 1 giga miech starczy.

Rozmowy do play niestety płatne ale paczka 100 minut do play 10zl

A paczka 30 do innych sieci 6.

Ogólnie 4 fony w domu i średnio utrzymanie każdego około 25 - 30 miech.

Żona ma tylko taryfę mini max gdzie po przekroczeniu 29zl masz wszędzie za darmo ale ona minimum 700 minut miesięcznie wyklepie. Szczerze ja podziwiam bo bym fonem w ścianę jeb... gdyby mi ktoś kazał tyle gadać przez telefon. ☺

http://www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/play-na-karte-lubie-to/

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze ja podziwiam bo bym fonem w ścianę jeb... gdyby mi ktoś kazał tyle gadać przez telefon. ☺

krzysiu

odpowiem krótko - :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam abonament w play place 2x113 zl

umowa konczy mi sie 09.03.2015

wchodze na strone plusa, w zakladke przenies numer.... wpisuje swoj numer, trwa weryfikacja ze niby moge do nich przyjsc.... w plusie za to samo zaplace 2x40zl.... (tylko sim, rozmowy i smsy za darmo, e faktura,3 miechy za darmo)

jak to wyglada w praktyce? bede musial placic tu i tu (do konca umowy w play)czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam abonament w play place 2x113 zl

umowa konczy mi sie 09.03.2015

wchodze na strone plusa, w zakladke przenies numer.... wpisuje swoj numer, trwa weryfikacja ze niby moge do nich przyjsc.... w plusie za to samo zaplace 2x40zl.... (tylko sim, rozmowy i smsy za darmo, e faktura,3 miechy za darmo)

jak to wyglada w praktyce? bede musial placic tu i tu (do konca umowy w play)czy jak?

W play będziesz płacił abonament do końca umowy, a w marcu 2015 dostaniesz karty z plusa i dopiero od momentu przeniesienia numeru będziesz płacił nowe abonamenty. Opłaca Ci się kombinować na tyle miesięcy przed zakończeniem umowy?? W okolicach grudnia pojawi się pewnie pełno ofert świątecznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, w takim wypadku sie nie oplaca kombinowanie. Myslalem ze od razu da rade przejsc do plusa...

Wkurzylem sie, bo w piatek dzwonila do mnie baba z propozycja przedluzenia umowy juz teraz (play) ta ich super oferta to 130zl od numeru :facepalm: maja tylko oferty z tel, powiedzieli ze nie maja dla mnie oferty bez telefonu :decayed:a mnie interesuja tylko simki z pelnym pakietem wszystkiego za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: ostatnio rozwiązałem umowę na jeden numer. Miałem Formułę 4.0, czyli wszystko nielimitowane + nieimitowane połączenia na stacjonarne + 3GB netu (abonament 105zł). Po złożeniu wypowiedzenia dzwonili do mnie z działu utrzymania klienta i proponowali mi to samo bez telefonu w umowie na 18 miesięcy za 39 zł. Więc warto złożyć wypowiedzenie, ale w Twoim przypadku będziesz mógł to zrobić dopiero w lutym 2015.

Edytowane przez Krumak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, dzieki za przydatne info. W takim razie poczekam jeszcze troche


Zadzwonilem dzis do Pleya...

Zadzwonilem do Plusa....

Przeliczajac wszystkie koszty, plusy i minusy, wyszlo ze oplaca sie zaplacic kare za zerwanie w play i zabrac simki z plusa z nawiazka :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym rozwiązaniem umowy to się wstrzymaj i poczytaj dobrze umowę, bo ja tak chciałem zrobić z telefonem firmowym który jest w plusie. Wszystko niby ok, płace karę i git, ale okazało się że po zerwaniu umowy plus wyłącza numer i nie można go przenieść do innej sieci, ba nawet nie można zostać u nich z innym abonamentem i starym numerem. No chyba że nie interesuje Cię stary numer.

Pozdrawiam, Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odchodze z pleya - przenosze sie do plusa (tylko sim)

rozmawialem telefonicznie z babka z plusa, rozmowa nagrywana - zapewniala mnie, ze zostaje moj obecny numer.

Taki rachunek:

W play zaplace 6x230zl = 1350zl (do konca trwania umowy)

W plusie zaplace 3X0zl, 3x80zl = 240zl (240zl za 6 miesiecy)

Karaz z play na chwile obecna to 311zl za jeden numer, 330zl za drugi, rachunek jest wiec mega prosty.

Place kare i zostaje w kieszeni 450zl :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty nie gadaj z babą z plus'a tylko z babą z play'a. Jak już będzie po fakcie to nic nie zrobisz. A baba z play powie ci - sory taki mamy klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty nie gadaj z babą z plus'a tylko z babą z play'a. Jak już będzie po fakcie to nic nie zrobisz. A baba z play powie ci - sory taki mamy klimat.

Rozmawialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam abonament w play brałem nie cały miesiąc temu. płacę 59zł i mam darmowe rozmowey do play oraz do innych sieci na komórkę + smsy i mmsy do play i do innych sieci za darmo. Płacę jedynie za połączenia na stacjonarne chyba 25gr ale i tak żadko kiedy dzwonie na stacjonarny. Do tego mam 6mc internet LTE nieograniczony a potem 1GB na miesiąc w cenie LTE jak wykorzystam 1GB dostęp jest rónież gratis tylko że wolniej będzie chodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli brałeś z telefonem to jest standardowa oferta, bez telefonu kosztuje 39zł. Wszystko nielimitowane (tez stacjonarne) +2GB internetu kosztuje 50zł (oferta bez telefonu).
Nie wiem jak można płacić teraz abonament ponad 100zł, no chyba że w tym są 3 numery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po analizie zmieniłem taryfę na Formuła Play Na Kartę Starter i włączyłem usluge 4w1.Mam free SMS do wszystkich , free połączenia w sieci Play , 1GB netu i 9gr do wszystkich za 21zl na miech .Dodatkowo mogę kupić pakiet 30min do innych sieci za 6zl, 1GB netu za 9 lub 3GB za 20 itp.

Edytowane przez POWER-KRIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w plusie zrywałem umowę i babka w t-mobile jak przenosiła numer to tak wszystko załatwiła że płaciłem 3 miesiące jeszcze dwa abonamenty (nowy w t-mobile i stary z plusa). Więc w to czym oni tam czarują w salonie to nie wierz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to logiczne, że płaci się stary abonament do końca starej umowy. Chyba nie liczyłeś, że nie będziesz musiał płacić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chce jakiś abonament dla siebie bez telefonu . Interesują mnie rozmowy do wszystkich i smsy bez limitu , gdzie najlepiej i którą opcje wybrać ? Internet mnie nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...