Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ramka/blenda tablicy do grila s-line


marcinch001

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś się orientuje jaki jest numer części ramki tablicy rejestracyjnej do grila s-line i numer podkładki/adaptera do tablicy rejestracyjnej

5b0877979d2b0104gen.jpg


kolor czarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli do s-line ramka i normalnego zderzaka jest taka sama, mogę Ci podać, bo również mam w kolorze czarnym :)

Edytowane przez Audi sline
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale nie jest taka sama . Pozdrawiam


Tu nie chodzi o kolor tylko o sam numer ramki do ostatnich trzech liter bo one są odpowiedzialne za kolor .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale nie jest taka sama . Pozdrawiam

Tu nie chodzi o kolor tylko o sam numer ramki do ostatnich trzech liter bo one są odpowiedzialne za kolor .

Ramki są takie same czy zwykły grill czy s-line

http://www.a4-freunde.com/showwiki.php?title=S+line+Front+Umbau+B7+-+Teilenummern

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są takie same mają inne mocowanie u góry w zwykłym grilu są na śruby a w s-line na wcisk tylko na dole są tak samo przykręcane .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale nie jest taka sama . Pozdrawiam

Tu nie chodzi o kolor tylko o sam numer ramki do ostatnich trzech liter bo one są odpowiedzialne za kolor .

Ramki są takie same czy zwykły grill czy s-line

http://www.a4-freunde.com/showwiki.php?title=S+line+Front+Umbau+B7+-+Teilenummern

Dokładnie jak kolega marcinch001 mówi - sline ma inne mocowania ramki.

Ja szukałem ramkę pod sline i miała ona numer 8E0807285, natomiast końcówki numeru masz AS/AQ/Q/BA i to już opcje m.in. pod pdc itp. + oczywiście kolor m.in. 1RR/1QP itp.

EDIT

Znalezione - adapter pod sline ma numer 8E0807083A

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ta ramka o nr 8E0807285AT dedykowana s4 bedzie pasowała do grila s-line ?


Afroo dzięki za nr adaptera zbieram graty na nowy czarny gril tylko nie wiem czy s-line czy S4

f69a2ebc6dacdfc4gen.jpg

7fe44d2f867d1853gen.jpg


Do grila S4 na pewno pasują te numery

Czarna ramka rejestracji bez pdc 8E0807285AT
Podkładka/adapter pod rejestrację: 8E0807083A

tylko nie wiem czy do s-line tez będą pasowały


W aso audi S4 1150 zł a s-line 1000 zł

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grille sline/S4/RS4 są tych samych wymiarów, różnice są tylko w budowie kratek/plastrów. Natomiast jeśli chodzi o mocowania blendy i adaptera to już mi ciężko coś powiedzieć, ja do siebie dopasowałem numery w ASO, a też zajęło to chwilę zanim gość się ogarnął z oznaczeniami. Porównując zdjęcia to mocowania sline/S4 powinny być identyczne więc i numery podejdą.

Ja nie kupowałem blendy bo za kawałek plastiku w ASO 250zł, przerobiłem swoją szwajcarską blendę, a adaptera nie dawałem, tylko taśmę dwustronną pod rejestrację i trzyma się ponad rok.

Będę zmieniał grill docelowo na RS4 i nawet w ASO nie pytałem bo szkoda sobie ciśnienie podnosić. ; ) Na alle jest sporo tylko trzeba uważać na zamienniki i najlepiej znaleźć coś blisko i obejrzeć, czy nie jest gdzieś uszkodzony. Przykładowo grill RS4 można dostać za 700-900zł, natomiast ASO +/- 3000zł więc.. ; )

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aso 1150 zł gril S4 moze dużo ale na allegro czarny ciężko znaleść .


Ramka tablicy i adapter są takie same jak do grila S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz jeszcze numer tej ramki napisz do kolegi sha_kal , taka ma bo zakladal grill z sline. Numer tez napewnk bedzie miec. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem juz w 7 poście ale przypomnę

Ramka rejestracji bez pdc 8E0807285AT + trzy ostatnie znaki oznaczają kolor czarny połysk Z9Y czarny mat 3FZ
Podkładka/adapter pod rejestrację: 8E0807083A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podepnę się pod temat. Proszę o podanie numeru blendy zasłaniającej tablice rej. do A4 B7 S-Line. Szukam tego w internecie i nie mogę znaleźć numeru części.

Chodzi mi o tą blendę:

http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/45/75/96/13/4575961341

Edytowane przez PMRudy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki numer ma sam grill s line ? lub jego część tj: ramka chromowa otaczajaca go ?

Hej samej ramki nie dostaniesz to jest komplet razem z grillem , poniżej masz link z numerami grillów występujących w audi b7

www.a4club.pl/index.php?topic=14401.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje trochę

Czy dobrze rozumuje że adapter 8E0807083A montuje np do grila s-lina jeśli mam blendę od zwykłego zderzaka i wszystko bangla ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...