Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o diagnozę


Tomas3k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od pewnego czasu mam problemy z układem paliwowym. Najpierw zauważyłem że wskazówka od stanu paliwa oszukuje bo często zmienia swoje pozycje. Ale ostatnio wracałem z nad morza i nie było żadnego problemu aż dortarłem do domu i zgasiłem auto ( tuż przed zgaszeniem zaczeła mrugać kontrolka od świec żarowych) po krótkim postoju auto nie chciało odpalić jak dolałem paliwa i dałem mu czas aż ostygł to odpał od pierwszego, jeszcze zauważyłem pęcherzyki powietrza w wężyku przy pompe wtryskowej. Moje pytanie nastepujące czy padła pompa paliwa w zbiorniku i jest do wymiany ? I Czy przez nią mogą być pęchrzyki powietrza ? Vag pokazał takie błędy dotyczące układu paliwa. :

1. 01375 - Valves for Engine Mounting; Stage 1 38-10 - Output won't Switch or Short to Plus - Intermittent

2. 01441 - Low Fuel Level Sensor (G210) 27-10 - Implausible Signal - Intermittent

3. 01442 - Misfire due to Lack of Fuel 35-00

4. 00771 - Fuel Level Sensor (G) 27-00 - Implausible Signal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam temat już był gdzieś poruszany z pewnością sprawdzić czujnik w baku i myślę dodatkowo że wymiana pompki w baku załatwi sprawę pęcherzy w układzie,temat jest i był wałkowany parę razy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś próbowałem czytać ale nie było jakiś konkretów. Spróbuję poszukać jak tam sprawdzić ten czujnik. Bo nie mam zielonego pojecia. I spróbuję przeczyścić pompkę jak nie to kupię nową. Zawsze to lepiej kupić nową pompkę za 150 zł niz cały ten kosz za 900.


W Kwestii wyjaśnienia. Padł przekaźnik. Wymiana pomogła. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...