Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana galki biegow


damian19886

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w samochodzie mam tapicerke swing i mam juz troche wytarta galke zmiany biegow i tak mysle jak by wygladala galka s line czarna dodam ze siedzenia mam czarne, chyba ze moja mozna w jakis sposob odswiezyc?Ma ktos u siebie w swing galke s line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O taką Ci chodzi:

IMG_20140328_113933_zpsa01692f7.jpg

Oczywiście środek swing bez kiery i gałki (była też czarna skórzana tylko gładka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o taka mi wlasnie chodzi 5 biegowa.Znacie moze kogos kto ewentualnie moglby obszyc ja na nowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz kiedys pisalem i obszywa tylko jest ten problem ze nie ma mnie w kraju a nie wiem jak z wysylka ile by to trwalo i jaki koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem całą gałkę z mieszkiem oryginal na allegro za około 130zł.Mieszek przełożyłem stary bo z A3 jest trochę mniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszek? czyli ta skore pod galka? u mnie tez pasowalo by ja juz wymienic.Masz wnetrze swing?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje ta galka do calego wnetrza? jest lepsza niz ori? jest moze s line 5 biegowa z a4?

Jest:

Numer OE: 8E0863278DDTAV

Wersja_5_biegów

Edytowane przez Bruuuum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edek moglbys podlinkowac z ktorej aukcji brales galke? Ona jest faktycznie ori? Czyli zostawiamy stary mieszek i zakladamy p&p nowa galke i wszystko lux pasi? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...