Skocz do zawartości
IGNOROWANY

schemat instalacji fotela b6/b7


darck_18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem komplet foteli skórzanych z B6, i zapewniano mnie ze bedą pasować, jak sie okazało to nie dokońca. Sprawa wyglada tak.

W moich starych sa podgrzewane fotele, a wiec rozprułem swoje i wyciągnąłem maty grzewcze. Dopasowałem je i bedzie dobrze, kostki sa orginalne z mat a więc zero problemu.

Natomist te fotele z b6 mają dodatkowo elek. rególację lędźwi, też raczej nie bedzie problemu - znaleść plus i mase i bedzie działało.

A teraz zaczyna sie problem ponieważ, instalacja foteli z B6 jest inna niz w B7. Czy ktos ma dostęp do schematów instalacji foteli B6 i B7 ?

Fotel z B6 ma : airbag, elekt. sterowane lędźwi

Fotel z B7 ma : airbag, elek. podgrzewanie, czujnik zapięcia pasów w klamri (chyba ze jest czujnik w siedzisku, ale wątpie).

Mogę jakieś fotki dać.

I jeszcze raz prosze o schemat instalacji Foteli z B6 i B7, ponieważ jakoś te kabelki bede musiał połączyć z fotela B6 do kostek z fotela B7.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję kolego byś elementy byś całe okablowanie z B7 przeniósł do foteli B6, łącznie z zapięciem pasa bo te z B7 mają czujnik w środku. Przełóż swoje poduchy jeśli pasują bo to daje większą pewność. Elektryczne lędźwie to dwa kable - masa i zasilanie przez osobny bezpiecznik z głównej listwy zasilającej (za MCE).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie z zapięciem pasa nie ma problemu, oraz z elektrycznymi lędziwiami, no i tez nie bedzie problemu z matami, ale właśnie chodzi o te poduchy, nie moge ich przełożyć ponieważ sie różnią, i jak teraz podłączyć tą poduche z b6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wyłączyć vcdsem ten czujnik.

To powinno Ci pomóc:

Coding:

0x3?xxx: Options'

0 = with/without Belt Warning (PR-4UE+9P0/9P1)

1 = Passenger Airbag with Key Switch / Belt Warning (PR-4UE+9P0/9P1)

2 = Passenger Airbag with Seat Occupation Detection / Belt Warning (PR-4UB+9P5)

3 = with Belt Warning (PR-4UE+9P3) OR Passenger Airbag with Seat Occupation Detection / Belt Warning (PR-4UB+9P3)

4 = Passenger Airbag with Key Switch / Belt Warning (PR-4UF+9P3)

jak dobrze pamiętam to czwartą cyfrę zmieniasz na 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...