Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Demontaż wizytownika i uchwytu na kubek, w jaki sposób się za to zabrać ?


szop44

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem jak w temacie, niby banalna sprawa ale nie udało mi się zdemontować żadnego elementu.... znalazłem takie coś:

uchwytkubek.png

czynność z obrazka po lewej wykonałem, prosta sprawa... ale co później ? na obrazku po prawej wygląda jak by u góry na dwóch krańcach były jakieś zatrzaski? nie chciał bym nic urwać więc nie ciągnę na siłę, próbowałem podważyć i wysunąć całość jednak się nie udało. Proszę o pomoc, może jakieś real foto z zaznaczonymi zatrzaskami i opisem czynności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podważasz tylko wciskasz na rogach i ciągniesz do siebie;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rogach od góru widać plastikowe zapadki. Wciskasz je i ciągniesz element do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra :) udało się :) u góry w miejscach gdzie są otwory i widać zatrzaski mam jakąś uszczelkę przyklejoną dlatego nie widziałem zatrzasków :)

czy mocowanie na kubek da się jakoś rozebrać na kawałki czy to jest zgrzane? ktoś wytał tam coś klejącego przez co się rozsuwa. już w miara wyczyściłem ale nadal się blokuje w ostatniej fazie zamykania i pierwszej fazie otwierania (na tym zatrzasku nie oddaje, muszę lekko pociągnąć i wtedy się już rozsuwa elegancko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...