Skocz do zawartości
IGNOROWANY

OC w Liberty direct


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko kupiłem Oc w Liberty i mam skadkie za 438zł .

zakres ubezpieczenia:

OC & mini assistance
Opony Assistance

NNW

Co to jest te mini assistance???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jaką kwotę masz NNW?

Obecnie ubezpieczam auto w aviva i mam oc + nw na kwotę 50.000 i płacę 403 zł, dzwonili do mnie z Link 4 i proponowali oc+nw za 350 ale nw tylko na 5 tys.

Warto wogóle kupować to NNW?

To mini assistance to np. auto zastępcze itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem tylko o NNW a o reszcie dowiedziałem sie jak przyszła mi poczta polisa. NNW mam na kwote 50 tys.

U mnie jest kwota 438 zł a w nawiasie (370) to pewnie te 60zł jest za te dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LibertyD przysłało nową polisę, ale aktualnej nie mam zamiaru u nich przedłużać z uwagi na koszt - 646zł z MiniAssistance przy 60% zniżkach :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wszystkie usługi typu Direct omijam z daleka. Z reguły upierdliwi, obiecują cuda a jak co do czego to jedyne co pokazują to ignorancję i goły tyłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam mam ubezpieczony liberty direct a4 b6 , mam zniżki na 60% , płacę 1600zł mam w nim OC, AC , Assistance ,NNW , Ubezpieczenie szyby , Ubezpieczenie Felg.

Edytowane przez harry19-19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś drogo. Jeśli byś chciał to Ci to policzę w wolnej chwili. Pamiętaj że już w tej chwili kupując OC możemy mieć likwidację szkody w PZU to już moim zdaniem duży plus. Jeśli kupujesz AC to trzeba pamiętać, iż cena jest ważna ale najważniejszy jest zakres ochrony. Jeśli w liberty masz identyczną ochronę jak w PZU i taniej to nie ma co się zastanawiać, ale zazwyczaj niższa cena połączona jest z słabszym zakresem ochrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz?? Myslisz ze jak w PZU zapłacisz 2200zł to masz super mega ochrone? napewno nie! Posłuchałem sie raz agenta z Pzu i tez przepłaciłem a co do czego to podczas kolizji wypieli sie na mnie.

Edytowane przez rafal9119
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...