Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.8T AEB] Świece i rozrzad


lider57

Rekomendowane odpowiedzi

Wiam czeka mnie wymiana świec i rozrzadu co proponują fachowcy???

1.Czy warto wydać sporo kasy na Iritiowe Denso VK20Y -około 90zł za sztuke

czy NGK PFR 6Q -36 zł. sztuka a moze NGK -BKR6EIX-11

2.Co do rozrzadu to RUVILLE mi polecaja za kpl. 490 zł

Z góry dzieki za opinie pozdrawiam forumowiczów ADUSIA JEST WIELKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POLECAM BAAARDZO pana Wojtka Klase o nicku z allegro "wodniksz6" który od kliku lat zajmuje się sprzedaża części samochodowych a głównie rozrządu. Bardzo konkretny, pomocny i uczciwy "gość" ja przykładowo kupiłem u niego kompletny rozrząd firmy Ruville (inaczej EVR) rolke napinającą, hydrauliczny tłumik drgań paska z rolką prowadzącą, pasek Contitech, pompa wody za 480zł i z tego co zauważyłem (miesiąc szukania) tej firmy rozrząd u niego jest chyba najtańszy w kraju (sprawdzone) Posiada również swoją stronę internetową - sklep www.rozrzad.pl nie do końca ukończoną. Bardzo szybko i chętnie odpowiada na wszystkie pytania na gg 7857402 , posiada w swojej ofercie bardzo duży wybór producentów m.in. SKF, GATES, EVR, HEPU i wiele wiele innych.... i ceny do uzgodnienia :D

Jak będziesz potrzebował jakiejkolwiek części do swojej A4 to sprawdź wcześniej i porównaj ceny z jego cenami a na pewno będziesz zadowolony i skorzystasz z jego usług.

Pozdr.,Leszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k.... mać a mi mehanik nic nie mówił o pompie wody i nie ma tego nawet na fakturze. mam zrobione juz 30 tyś na rozrzadzie czy jeszcze 30 da rade przelatać (na 230 tyśkm)??????????

Jakie są pierwsze objawy zużycia pompy i czy kosztowna i skomplikowana jest jej wymiana? :frown: :frown: :frown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są pierwsze objawy zużycia pompy i czy kosztowna i skomplikowana jest jej wymiana?

jesli pompa zacznie siadac to bedzie ci woda kapala przez taka mala dziurke co jest fabrycznie w niej zrobiona jesli zacznie kapac to mozesz jeszcze na niej polatac ale szybko rozejrzyj sie za nowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...