Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tuleje sanek. Potrzebna weryfikacja.


Emejcz

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie czy ktoś doświadczony mógłby mi poradzić?... Kupiłem 4 tuleje do sanek i niedługo oddaję na wymianę i jest problem, bo nie jestem w 100% pewien, że są odpowiednie.

Przód kupiłem Lemfordera 17703 01 - na opakowaniu odpowiednik 8D039915 D

Tył kupiłem też Lema 17704 01 - na opakowaniu odpowiednik 8D0399419C i tu jest problem...

Sprawdzałem w CarProg2 jakimś w necie - zawsze tam sprawdzam - a także na tym "Prawie jak Etka" i właśnie takie numery oryginałów wedle tego powinny pasować. Mój VIN ma końcówkę VA147322 a skrzynia wedle naklejki w bagażniku to DHW i jednostka AEB. Jednakże tylnich tulei jest kilka rodzajów i jak dzisiaj odkręciłem mocowanie aby to podejrzeć to okazało się, że z jednej strony siedzi 8D0399419 B zaś z drugiej 8D0399419F... o co tu chodzi? Czy to co kupiłem będzie pasowało czy też nie? Ogólnie martwię się tylko dlatego, że w tej etce podane wymiary 8D0399419C a 8D0399419 B różnią się trochę od siebie, chociaż ani jedne ani drugie nie zgadzają się z realnymi wymiarami tych tulei które kupiłem. Może jak główna część tulei - przylegająca do sanek - jest taka sama to nie ma to znaczenia? Wiem, że często w częściach zmieniają się literki tylko ze względu na jakieś liftowe detale.

Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/G etki i numery Vin jaki podajesz winny być te co zakupiłeś,. nie mam co do tego wątpliwości, może ktoś już kiedyś zakładał i tak zostało założone co było i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, miejmy nadzieję, że podejdzie.

Swoją drogą drogie te tuleje wraz z robotą i zastanawiałem się czy nie lepiej kupić nowe używane sanki... ale pewno i w takich może się utrafić, że będą już zajechane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...