Skocz do zawartości
IGNOROWANY

WM Sport


blind0

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Panie i Panowie, miał ktoś takie ustrojstwo z WM sporta jako końcowy ?
http://allegro.pl/tlumik-sportowy-wm-sport-podwojny-prosty-2x80-dual-i4792449802.html

Szukam czegoś co nie urwie mi łba i będzie sobie spokojnie mruczeć :lol:


pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie polecam, co prawda widziałem i slyszałem w golfie IV ale mruczy pieknie, a jeszcze lepszy efekt uzyskasz pozbywajac sie srodkowego tłumika i katalizatora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za opinie, boje sie tylko o dluzsze trasy i pasazerow na kanapie, ale chyba trzeba zaryzykowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz kata i srodkowy, i ta wymiana polega tylko na przyspawaniu koncowego to bedzie mily delikatny pomruk, bo ten tlumik naprawde jest przelotowy, ale tak jak powiedzialem, bedzie lekki pomruk a w samochodzie ledwo slyszalny, ogolnie polecam, sam do siebie zamawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisałeś, kat jest i środkowy również, nic nie było sensu ruszać przy 1.8.
W takim razie.. namówiłeś mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten tlumik kiedyś tacie zamówiłem tyle ze do A8 2.8 to przy pewnych obrotach (juz nie pamiętam jakich) ciężko bylo wytrzymać, konkretne buczenie... Ale to chyba od 2k do 2,5k wlasnie buczal. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, ciekawe czy podobnie będzie przy o tyle mniejszym silniku jak 1.8. Najwyżej to utnę i powieszę sobie na ścianie w garażu ^_^


Kończąc temat, zamontowałem to ustrojstwo i jestem pozytywnie zaskoczony. do 2,5k obrotów praktycznie ledwo co słychać w aucie, że coś było zmieniane. Ciut wyżej tak 2,5-3k jest lekkie buczenie, jednak nie jest to uciążliwe ;) Na zewnątrz również nie mam zastrzeżeń, jest po prostu bardziej niskotonowo ;)
Jak ktoś będzie zainteresowany to mogę nagrać jakiś filmik z pracy wm`a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi się roz chodziło. Wszyscy chwala ale żaden nie ma i nie miałem jak zweryfikować opinii. Dzięki kolego taki właśnie wpadnie. Wiec masz serię tylko końcowy z wm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, brak strumienic, wybebeszonego kata czy rur, wydech cala seria zakonczony tym wm. sorry ze nie jest to jakis profesjonalny film xD ale zawsze jest tam jakis poglad. polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto starsze , nie myślałeś o wywaleniu kata? Ciekawe co tam z niego zostało. Druga sprawa to jak jest z tym środkowym tłumikiem? Doszły mnie słuchy , że jego wywalenie nie ma wpływu na głośność pracy silnika. Szykuje mi się kapitalka wydechu od początku do końca i nie wiem którą drogą iść.

Ogólnie myślałem żeby na koniec dać taki wynalazek : http://olx.pl/oferta/tlumik-sportowy-wydech-polerowany-vw-audi-seat-tuning-a4-b5-CID5-ID8g80H.htmlśrodkowy wywalić a kata nie mam od kupna auta.


A jak się wkurzę to wyłożę kasę na jakiegoś ultera dedykowanego. Tylko jak już tyle płacić to wolałbym coś z kwasa.

http://allegro.pl/dedykowany-tlumik-ulter-audi-a4-b5-94-01r-i4979787204.html

Gra coś w ten deseń :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowali mi wywalenie kata jak montowałem tego wm`a ale nie byłem przekonany czy cokolwiek będzie na plus w tym trupiastym 1.8 więc wtedy temat odpuściłem, a jak się zdecyduję to zawsze można go potem usunąć. Sam widzisz jak to jest u mnie, seria + ten przelot wm`a i dla mnie jest wystarczająco, ale jeżeli masz na to jakieś większe fundusze to możesz się pobawić, byle tylko nie urywało głowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani ten z tablicy ani ulter nie drze mordy ponoć. Chętnie kupiłbym coś taniego ale nie wiem czy będzie ok bez kata. Środkowy też chce wywalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem wlasnie jak bez kata to chodzi, tym bardziej ze przy tanich przelotach moze byc niespodzianka. ale jak ten z olx jest podobno znosny to bym sie nie zastanawial, szkoda kasy na tego ultera jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...