Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lektor do MMI 3G BASIC


Sensei

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dziś jeden gostek zaproponował mi zmianę lektora na PL w MMI 3G LOW/BASIC.

Podobno jest dostępny od tamtego tygodnia. Czy aby na pewno ?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... 30 min ... I JEST!!! - piękny głos kobitki z navi. A już myślałem, że to następni naciągacze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wgrywałeś tego lektora?

Czy można jakoś zmienić lektora chociaż na angielskiego? Rozumiem że polski to tylko mod.


Udało mi się zdobyć płytę z dodatkowymi językami (lektrami mam nadzieję). 162MB po rozpkowaniu. W środku są foldery: de_DE, en_GB, en_SA, es_ES, fr_FR, it_IT, nl_NL. W nich osobne pliki ISO. Do wgrania języków używa się całej płyty czy tych pojedynczych folderów?

Wgrywa się jak aktualizację systemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wgrywałeś tego lektora?

Czy można jakoś zmienić lektora chociaż na angielskiego? Rozumiem że polski to tylko mod.

Udało mi się zdobyć płytę z dodatkowymi językami (lektrami mam nadzieję). 162MB po rozpkowaniu. W środku są foldery: de_DE, en_GB, en_SA, es_ES, fr_FR, it_IT, nl_NL. W nich osobne pliki ISO. Do wgrania języków używa się całej płyty czy tych pojedynczych folderów?

Wgrywa się jak aktualizację systemu?

Nie wiem kolego. Ja zapłaciłem kaskę za lekcia (zresztą przyjemna laseczka). To wiedza tajemna .... ale zapytaj może ktoś Ci coś podpowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że nie ma. Potrzebuje angielskiego. Nie ma po co płacić kilka stów za polskiego...


No i udało się. Jak się wie jak zrobić to nie problem.

Już mam angielskiego lektora.

Pytanie czy mogę wstawić tutaj CD z językami i zrobić instrukcję bez łamania regulaminu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy mogę wstawić tutaj CD z językami i zrobić instrukcję bez łamania regulaminu?

Oczywiscie :hi: tylko wrzuc na jakis serwer co by nie znikneło za chwile .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena lektora to 200zl wiec niema tragedi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wgrywałeś tego lektora?

Czy można jakoś zmienić lektora chociaż na angielskiego? Rozumiem że polski to tylko mod.

Udało mi się zdobyć płytę z dodatkowymi językami (lektrami mam nadzieję). 162MB po rozpkowaniu. W środku są foldery: de_DE, en_GB, en_SA, es_ES, fr_FR, it_IT, nl_NL. W nich osobne pliki ISO. Do wgrania języków używa się całej płyty czy tych pojedynczych folderów?

Wgrywa się jak aktualizację systemu?

Czy wersja softu w mmi ma znaczenie co do lektora en z tej płyty. Mam teraz K0257 i mapy 2015

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta to 4G0-919-884 E.

Ja instalowałem z 257 i 2014. 2015 mają chyba tego samego lektora.

Zawsze można pobawić się w podmianę plików dźwiękowych. Lepsze to niż płacić tyle za samego lektor :)

Przez weekend będę jeździł to przestestuje ostatecznie mapy i lektora. Wtedy zrobię instrukcję i wstawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta to 4G0-919-884 E.

Ja instalowałem z 257 i 2014. 2015 mają chyba tego samego lektora.

Zawsze można pobawić się w podmianę plików dźwiękowych. Lepsze to niż płacić tyle za samego lektor :)

Przez weekend będę jeździł to przestestuje ostatecznie mapy i lektora. Wtedy zrobię instrukcję i wstawkę.

Ta płyta dodawana była do auta razem z mmi chyba

41iq9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Masz rację. Nie miałem tej płyty. Nikt nigdzie o tym nie pisze. Każdy tylko polecam wgranie polskiego lektora za 300-400. Z płyty można załadować np angielskiego. I już po problemie. Przynajmniej dla mnie.

Poniżej Link do takiej płyty:

- nagrywamy na płytę CD

- odpalamy nawigację

- wkładamy CD

- przycisk INFO

- w opcjach języka wybieramy preferowany i potwierdzamy załadowanie

- cały proces to ok 5min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem taką płytę w zestawie z DVD navi na opakowaniu jest instrukcja jak zmienić język.

The language can be changed via the menu language function in the Setup menu (Settings)

Choose the desired language in the setup menu.

Once the selection has been made, the MMI asks you to put the CD into the CD/DVD drive

U mnie języki dostępne to: English, German, Dutch, Spanish, French, Italian, Portuguese, Russian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na K0257 z mapami 2015 działa lektorka po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ta płytę z końcówka 884N

U mnie jest podmieniony język z angielskiego na polski czyli w ustawieniach wybieram sobie english i mam polską babkę.

Wersja softu 257

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...